Dažniausiai užduodami klausimai

Suprantame, kad visiems iškyla klausimų. Norėdami palengvinti Jums, klausimų uždavimo ir atsakymų laukimo naštą, sukūrėme skiltį „Dažniausiai užduodami klausimai“. Čia galite rasti visus atsakymus į iki šiol iškilusius klausimus, bet jeigu šį kartą sugalvojote tikrai išskirtinį ir neradote atsakymų žemiau, parašykite laiškelį arba skambinkite puslapyje nurodytais kontaktais.

Laiškelius atsakysime per 24val., o atsiliepti pamėginsime iš karto!

Mokėjimas

Registracijos metu išsirinkus tinkamą grupę ir suvedus visus duomenis Jums sukuriamas prekių krepšelis. Jame galima pasirinkti kokiu būdu norite mokėti už būrelį. Galima mokėti bankiniu pavedimu ar per kitas mokėjimo sistemas.
Jei norite mokėti grynaisiais pinigais, jums taip pat reikia užsiregistruoti ir prekių krepšelio lange pasirinkti “Mokėjimas grynaisiais banke”. Grynuosius priimame Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje kiekvieną darbo dieną nuo 8val iki 17val. Dėl kitų miestų ar kito Jums patogaus laiko, kreipkitės nurodytais kontaktais.
Jei norite mokėti už visus metus, šis mokestis mokamas vienu pavedimu, prieš prasidedant būreliui. Dėl to kaina ir yra mažesnė.
Jei vaikas yra mokyklinio amžiaus, Jūs galite pretenduoti gauti tam tikro dydžio (5-15 eurų) valstybės finansavimą. Šis finansavimas kiekvienoje savivaldybėje yra kitokio dydžio. Pretenduojantys gauti NVŠ finansavimą būtinai turi pateikti pasirašytą sutartį. Sutartis galima pasirašyti pagrindiniuose miestų ofisuose arba individualiai susitarus su miestų administracija. Registracija NVŠ krepšeliui prasidės nuo rugsėjo 1d. (Vilniuje informaciją pateiksime rugsėjo 19 dieną). Finansavimas galimas nuo spalio mėnesio. Finansavimą galite gauti tik vienoje neformaliojo vaikų ugdymo įstaigoje. Finansavimas suteikiamas tik kai gaunate patvirtinimą iš mūsų. Pastaba: vietų skaičius ribotas
Norint nutraukti sudarytą būrelio sutartį privaloma bent 10 darbo dienų prieš nutraukimą pranešti to miesto, kuriame lankote būrelį administracijai. Toks pranešimas skaitosi galiojančiu, jei yra užpildytas prašymas nutraukti sutartį. Nutraukiant abonementą yra taikomas suteiktos nuolaidos dydžio arba mokėjimo pasirinkto termino kainos mažininimo sumos sutarties nutraukimo mokestis nuo nepanaudotos sumos. Pavyzdžiui, jei buvot įsigyją metinį abonementą Vilniuje, už kurį sumokėjote 243€, nutraukiant sutartį po 3 mėnesių Jums bus grąžinama 243-3*40=123€.

Nuolaidos

10 proc. nuolaida taikoma antram ir sekančiam vienos šeimos vaikui nuo to vaiko mokamos sumos parašius laisvos formos prašymą.
Lankiusiems būrelį iki 2017/2018 m., sezono suteikiama:

  • Jeigu lankėte nuo 1-7mėn. – 5% nuolaida
  • Jeigu lankėte nuo 8-15mėn. – 10% nuolaida
  • Jeigu lankėte nuo 16-23 mėn. – 15% nuolaida
  • Jeigu lankėte 24+ mėn. – 20% nuolaida

Norint pasinaudoti nuolaida, prašome pranešti nurodytu el.paštu arba telefonu. Patikrinus sistemoje, jums bus atsiųstas nuolaidos kodas. Gautą nuolaidos kodą reikia įrašyti į tam skirtą nuolaidos lauką prekių krepšelyje prieš apmokėjimą.

Vaikams, kurie yra lankę tik Robotikos Akademijos stovyklas, nuolaidos nėra suteikiamos.

Grupės

Rekomenduojame rinktis grupę pagal vaiko lankomą klasę mokykloje. Užsiėmimai yra adaptuotos prie formalių mokymosi programų, todėl vaikai lankantys savo amžiaus grupę ne tik bus tarp bendramečių bet ir gilins pamokose įgytas žinias. Kiekvienas užsiėmimas turi kelius sudėtingumo lygius, kad kiekvienas vaikas galėtų išbandyti save net pačiose sudėtingiausiose užduotyse.
Jei užsiregistravote ir galėjote pasirinkti jūsų norimą laiką, vadinasi į grupę patekote ir lauksime jūsų būrelyje jūsų išsirinktu laiku! Savo grupę ir laiką galite pasitikrinti prisijungdami prie sistemos registracijoje nurodytais duomenimis.
Galima, jei einamais metais vaikui sukaks 5 metai. Tai reiškia, kad rugsėjo mėnesį keturmečiai gali pradėti lankyti būrelius skirtus 5 metų vaikams, jei jiems iki gruodžio mėnesio sueis 5 metai.

Lankomumas

Būreliuose, kurie prasidėjo rugsėjo mėnesį, per rugsėjį galite minimaliai keisti lankymo laiką atsižvelgiant į vykstančius būrelius, tačiau būtina apie tai pranešti iš anksto miesto administracijai. Nuo spalio grupės jau bus nekoreguojamos. Būreliuose, kurie prasidės nuo spalio, visą spalį bus galima minimaliai keisti lankymo laiką. Apie tai taip pat būtina pranešti iš anksto miesto administracijai. Pagal pageidavimą galima pereiti į kitas vietas. Tai būtinai reikia suderinti.
Būreliai vyksta vieną kartą per savaitę Jūsų registracijos metu pasirinktu laiku. Būrelis trunka 2 akademines valandas, t.y. 90 minučių. Mokymo metodika bei turima praktika parodė, jog tokia trukmė per savaitę yra pati tinkamiausia. Vaikai per daug nepavargsta, o po vieno užsiėmimo įspūdžių pakanka visai savaitei.

Jei itin norite būrelius lankyti du kartus per savaitę, rekomenduojame individualiai derintis su administracija, kad būtų pasirinkti geriausi variantai ir veikla nesikartotų. Už lankymą du kartus per savaitę imamas dvigumas mėnesinis mokestis.

Jei vaikas serga reikia pranešti miesto administracijai apie neatvykimą kaip galima anksčiau. Po ligos per 10 kalendorinių dienų būtina atsiųsti gydytojo pažymą. Pažyma gali būti ir šviesta. Tik pranešus ir pateikus gydytojo pažymą praleisti užsiėmimai kompensuojami proporcingai mėnesio kainai.
Užsiėmimai kompensuojami tik praleidus dvi ir daugiau pamokas dėl ligos. Dėja dėl didelio norinčiųjų lankyti užsiėmimus skaičiaus ir Jums rezervuotos vietos, kompensuoti užsiėmimų negalėsime, bet visada pasiūlysime atvykti kitą dieną!
Užsiėmimas trunka 2 akademines valandas, t.y. 90 minučių. Per tą laiką vaikai konstruoja, programuoja, nagrinėja išsikeltas problemas, bando ir tobulina robotus, palaiko bendrą tvarką.

Registracija

Registracija šiais metais vyksta nuo rugpjūčio 1d.
Jei vaikas lankė ankstesniais metais, registruotis šiais metais būtinai reikia, nes turėsite išsirinkti jums patogiausią laiką ir užtikrinti, kad ir šiemet lankysite. Sutartį pasirašyti iš naujo taip pat reikia, nes kiekvienų mokslo metų sutartis galioja tik iki gegužės 31 dienos.
Vieta būrelyje yra garantuota, kai yra gaunamas apmokėjimas. Jei į vieną būrelį prisiregistruoja daugiau vaikų, nei yra vietų, rezervacijos vietos pasiskirsto pagal apmokėjimo laiką. Kitokiais būdais (telefonu, el. paštu) rezervacija nevyksta.
Taip. Tėveliai pasirašydami sutartį patvirtina, kad būrelio dalyvis yra patikrintas bendrosios medicinos gydytojo ir prireikus gali pateikti medicininę pažymą apie būrelio dalyvio sveikatą.
Pabandyti galima, tačiau mokestis bus imamas už mėnesį. Jei pabandę pirmą užsiėmimą toliau lankyti nenorėsite, pinigai bus grąžinami proporcingai mėnesio kainai, išskaičiuojant panaudotas nuolaidas. Vis dėlto siūlome pradėjus užsiėmimus išlankyti bent vienerius metus, tada bus matomas akivaizdus rezultatas ir nauda.