DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Suprantame, kad visiems iškyla klausimų. Norėdami palengvinti Jums, klausimų uždavimo ir atsakymų laukimo naštą, sukūrėme skiltį „Dažniausiai užduodami klausimai“. Čia galite rasti visus atsakymus į iki šiol iškilusius klausimus. Jei neradote atsakymų į savo klausimus, parašykite mums pokalbių lange arba skambinkite puslapyje nurodytais kontaktais.

Į Jūsų klausimus atsakysime per 24val., o atsiliepti pamėginsime iš karto!

Mokėjimas

Kaip sumokėti už būrelį?

Registracijos metu išsirinkus tinkamą grupę ir suvedus visus duomenis Jums sukuriamas prekių krepšelis. Jame galima pasirinkti kokiu būdu norite mokėti už būrelį.

Jei norite mokėti grynaisiais pinigais, jums taip pat reikia užsiregistruoti ir prekių krepšelio lange pasirinkti “Mokėjimas grynaisiais banke”. Grynuosius priimame Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje kiekvieną darbo dieną nuo 8val iki 17val. Dėl kitų miestų ar kito Jums patogaus laiko, kreipkitės nurodytais kontaktais.

Jei norime mokėti už metus, ar galima mokėti dalimis?

Jei norite mokėti už visus metus, šis mokestis mokamas vienu pavedimu, prieš prasidedant būreliui. Dėl to kaina ir yra mažesnė. Metinis mokėjimas galimas tik registruojantis iki rugpjūčio mėnesio pabaigos.

Ar įmanoma gauti NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo krepšelis) finansavimą?

Jei vaikas yra mokyklinio amžiaus, Jūs galite pretenduoti gauti tam tikro dydžio (5-15 eurų) valstybės finansavimą. Šis finansavimas kiekvienoje savivaldybėje yra kitokio dydžio. Pretenduojantys gauti NVŠ finansavimą būtinai turi pateikti pasirašytą sutartį. Sutartis galima pasirašyti pagrindiniuose miestų ofisuose arba individualiai susitarus su miestų administracija. Jei norite gauti NVŠ krepšelį, registruodamiesi į būrelį paspaskite varnelę prie skilties “Noriu gauti NVŠ finansavimą”. Kuo anksčiau registruojatės, tuo didesnė tikimybė gauti finansavimą. Finansavimas galimas nuo spalio mėnesio. Finansavimą galite gauti tik vienoje neformaliojo vaikų ugdymo įstaigoje. Finansavimas suteikiamas tik kai gaunate patvirtinimą iš mūsų. Pastaba: vietų skaičius ribotas!

Ką daryti norint nutraukti būrelio sutartį?

Norint nutraukti sudarytą būrelio sutartį privaloma bent 10 darbo dienų prieš nutraukimą pranešti to miesto, kuriame lankote būrelį administracijai. Toks pranešimas skaitosi galiojančiu, jei yra užpildytas prašymas nutraukti sutartį. Nutraukiant abonementą yra taikomas suteiktos nuolaidos dydžio arba mokėjimo pasirinkto termino kainos mažininimo sumos sutarties nutraukimo mokestis nuo nepanaudotos sumos. Pavyzdžiui, jei buvot įsigyją metinį abonementą Vilniuje, už kurį sumokėjote 243€, nutraukiant sutartį po 3 mėnesių Jums bus grąžinama 243-3*40=123€.

Nuolaidos

Ar taikoma nuolaida lankant daugiau nei vienam vaikui iš tos pačios šeimos?

10 proc. nuolaida taikoma antram ir sekančiam vienos šeimos vaikui nuo to vaiko mokamos sumos parašius laisvos formos prašymą.

Ar suteikiama nuolaida lankiusiems Robotikos Akademijos būrelius iki 2017/2018 m. sezono?

Lankiusiems būrelį iki 2017/2018 m., sezono suteikiama:
Jeigu lankėte nuo 1-7 mėn. – 5% nuolaida
Jeigu lankėte nuo 8-15 mėn. – 10% nuolaida
Jeigu lankėte nuo 16-23 mėn. – 15% nuolaida
Jeigu lankėte 24+ mėn. – 20% nuolaida
Norint pasinaudoti nuolaida, registruojantis įveskite Jums elektroniniu paštu išsiųstą nuolaidos kodą. Gautą nuolaidos kodą reikia įrašyti į tam skirtą nuolaidos lauką prekių krepšelyje prieš apmokėjimą.

Ar suteikiama nuolaida lankiusiems stovyklas?

Vaikams, kurie yra lankę tik Robotikos Akademijos stovyklas, nuolaidos nėra suteikiamos.

Grupės

Kurią robotikos grupę rinktis?

Rekomenduojame rinktis grupę pagal vaiko lankomą klasę mokykloje. Užsiėmimai yra adaptuoti prie formalių mokymosi programų, todėl vaikai lankantys savo amžiaus grupę ne tik bus tarp bendramečių bet ir gilins pamokose įgytas žinias. Kiekvienas užsiėmimas turi kelis sudėtingumo lygius, kad kiekvienas vaikas galėtų išbandyti save net pačiose sudėtingiausiose užduotyse.

Ar patekome į grupę, kurią išsirinkome?

Jei užsiregistravote ir galėjote pasirinkti jūsų norimą laiką, vadinasi į grupę patekote ir lauksime jūsų būrelyje jūsų išsirinktu laiku! Savo grupę ir laiką galite pasitikrinti prisijungdami prie sistemos registracijoje nurodytais duomenimis.

Lankomumas

Ar galima perkelti lankymo laiką?

Būreliuose, kurie prasidėjo rugsėjo mėnesį, per rugsėjį galite minimaliai keisti lankymo laiką atsižvelgiant į vykstančius būrelius, tačiau būtina apie tai pranešti iš anksto miesto administracijai. Nuo spalio grupės jau bus nekoreguojamos. Būreliuose, kurie prasidės nuo spalio, visą spalį bus galima minimaliai keisti lankymo laiką. Apie tai taip pat būtina pranešti iš anksto miesto administracijai.

Pagal pageidavimą galima pereiti į kitas vietas. Tai būtinai reikia suderinti.

Kiek kartų per savaitę vyksta būrelis?

Būreliai vyksta vieną kartą per savaitę Jūsų registracijos metu pasirinktu laiku. Vaikai per daug nepavargsta, o po vieno užsiėmimo įspūdžių pakanka visai savaitei.

Jei itin norite būrelius lankyti du kartus per savaitę, rekomenduojame individualiai derintis su administracija, kad būtų pasirinkti geriausi variantai ir veikla nesikartotų. Už lankymą du kartus per savaitę imamas dvigubas mėnesinis mokestis.

Ką daryti, jei vaikas susirgo?

Jei vaikas serga reikia pranešti miesto administracijai apie neatvykimą kaip galima anksčiau. Po ligos per 10 kalendorinių dienų būtina atsiųsti gydytojo pažymą. Pažyma gali būti ir šviesta. Tik pranešus ir pateikus gydytojo pažymą praleisti užsiėmimai kompensuojami proporcingai mėnesio kainai.

Ką daryti, jei negalime atvykti į užsiėmimą dėl svarios priežasties?

Užsiėmimai kompensuojami tik praleidus dvi ir daugiau pamokas dėl ligos. Dėja dėl didelio norinčiųjų lankyti užsiėmimus skaičiaus ir Jums rezervuotos vietos, kompensuoti užsiėmimų negalėsime, bet visada pasiūlysime atvykti kitą dieną!

Kiek laiko trunka užsiėmimas?

Būrelis mokyklinio amžiaus vaikams (1 - 5 klasės) trunka 2 akademines valandas, t.y. 90 minučių. Darželinukams ir priešmokyklinukams (3 - 6 metų vaikams) būrelis trunka 1 astronominę valandą, t.y. 60 minučių. Mokymo metodika bei turima praktika parodė, jog tokia trukmė per savaitę yra pati tinkamiausia šioms amžiaus grupėms. Per tą laiką vaikai konstruoja, programuoja, nagrinėja išsikeltas problemas, bando ir tobulina robotus, palaiko bendrą tvarką.

Registracija

Ar jau vyksta registracija į būrelius mokyklose?

Registracija šiais metais vyksta nuo rugpjūčio 1d.

Jei lankėme pernai, ar reikia registruotis?

Jei vaikas lankė ankstesniais metais, registruotis šiais metais būtinai reikia, nes turėsite išsirinkti jums patogiausią laiką ir užtikrinti, kad ir šiemet lankysite, tačiau Jums nereikia kurtis naujos paskyros, galite prisijungti su anksčiau susikurta paskyra. Sutartį pasirašyti iš naujo taip pat reikia, nes kiekvienų mokslo metų sutartis galioja tik iki gegužės 31 dienos.

Kada vieta yra rezervuota/garantuota?

Vieta būrelyje yra garantuota, kai yra gaunamas apmokėjimas. Jei į vieną būrelį prisiregistruoja daugiau vaikų, nei yra vietų, rezervacijos vietos pasiskirsto pagal apmokėjimo laiką. Kitokiais būdais (telefonu, el. paštu) rezervacija nevyksta.

Ar būtinos medicinos pažymos?

Taip. Tėveliai pasirašydami sutartį patvirtina, kad būrelio dalyvis yra patikrintas bendrosios medicinos gydytojo ir prireikus gali pateikti medicininę pažymą apie būrelio dalyvio sveikatą.

Ar galima pabandyti lankyti būrelį?

Siekiame, kad mūsų paslaugų kokybė atitiktų Jūsų lūkesčius. Todėl suteikiame Jums galimybę išbandyti mūsų būrelius, nebijant prarasti pirmojo mėnesio mokestį. Jei vaikui nepatiks būrelis ir nebenorėsite lankyti, galėsite pasinaudoti 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei pabandę pirmą mėnesį toliau lankyti nenorėsite, o mums nepavyks išspręsti Jums iškilusių klausimų/ nepatogumų, grąžinsime pinigus. Vis dėlto siūlome pradėjus užsiėmimus išlankyti bent vienerius metus, tada bus matomas akivaizdus rezultatas ir nauda.

Top