30-ies dienų 100% pinigų grąžinimo garantija

Siekiame, kad mūsų paslaugų kokybė atitiktų Jūsų lūkesčius. Todėl suteikiame Jums galimybę išbandyti mūsų būrelius. Jei vaikui nepatiks būrelis ir nebenorėsite lankyti, galėsite pasinaudoti 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija su sąlyga, jog išmėginsite mūsų siūlomą problemos sprendimą.

Skaitykite daugiau (Sąlygos)

Norite išbandyti Robotikos akademijos būrelius, tačiau nežinote ar jūsų vaikui jie patiks? Nesijaudinkite, mes puikiai žinome kokiu greičiu vyksta pokyčiai išradėjų mintyse, dėl ko užtikriname 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantiją! Skaitykite daugiau apie pinigų grąžinimo sąlygas:
  • Pinigų grąžinimo garantija galioja pirmajam užsiemimų lankymo mėnesiui, nesvarbu kuriuo sezono metu vaikas pradėjo lankyti būrelį.
  • Norint susigrąžinti pinigus, jums reikės susisiekti kontaktuose nurodytu bendruoju telefono numeriu ir pranešti jog norite susigrąžinti mokestį už būrelį. Jei negalėsime išspręsti jums iškilusių klausimų ar nepatogumų, atsiųsime pinigų gražinimo formą ir prašymą, kuriuos turėsite užpildyti.
  • Formos bei prašymai peržiūrimi bei patikrinami per 3 darbo dienas nuo jų pateikimo, tuomet informuosime jus apie pinigų grąžinimą el. Paštu, kuriuo pateikėte prašymą.
  • Pinigų grąžinimas užtruks iki 3 savaičių, apie šį būsite informuoti nuo prašymo pateikimo praėjus ne daugiau kaip 3 dienoms.
  • Prašyme privalo būti nurodyti teisingi vaiko duomenys - vardas, pavardė, gim. Data, lankomo būrelio lokacija.
  • Prašymą teikiantis asmuo privalo patvirtinti tapatybę - prašymas turi būti siunčiamas iš to paties el. Pašto, su kuriuo buvo atlikta registracija, kitu atveju prašymas yra negaliojantis.
  • Pinigų grąžinimo garantija galioja vieną kartą, t.y. Grąžinus pinigus ir sugrįžus į užsiemimus pinigų grąžinimo garantija nebesuteikiama.
Vis dar kyla klausimų dėl pinigų grąžinimo garantijos? Nesijaudinkite, susisiekite su mumis info@robotikosakademija.lt arba paspauskite šią ikoną mūsų tinklapio apačioje, dešinėje pusėje ir mes Jums tuojau pat atsakysime!
Top