Įranga

627

LEGO Education
rinkiniai

352

Nešiojami ir planšetinai kompiuteriai
Būreliuose naudojame specialius edukacinius LEGO rinkinius ir nešiojamuosius ar planšetinius kompiuterius su LEGO
Education programine įranga.
LEGO Education rinkiniai yra suskirstyti pagal amžiaus grupes. Vaikams augant keičiasi ir įranga - daugėja dalių rinkiniuose, atsiranda daugiau jutiklių, tad sudėtingėja ir pačios robotų konstrukcijos bei jų programavimas.

STEAM Park

Pagrindinį rinkinį sudaro
 295 elementai

Patys mažiausi mūsų būrelių vaikai, jau nuo 3 metų mokosi žaisdami su LEGO® Education STEAM Park rinkiniais. Šiais spalvingais rinkiniais prasideda mažųjų išradėjų kelias Robotikos akademijoje. Vaikai mokosi spalvų ir skaičių, susipažindami su LEGO Duplo detalėmis. Jie, žaisdami su "STEAM Park", turi galimybę įsijausti į mokslininko rolę, analizuoti bei suprasti gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, kūrybos ir matematikos sritis.

WeDo 1.0

Pagrindinį rinkinį sudaro
 100 elementų

USB procesorius
Motoras
Atstumo jutiklis
Pozicijos jutiklis
Pultelis
LEGO® Education WeDo 1.0 rinkiniai stipriai skiriasi nuo pirmojo rinkinio. Vaikai su šiuo rinkiniu pradeda mokytis jau nuo darželio (nuo 4 iki 6 metų). Iš pradžių naudojamos ne visos rinkinio dalys. Kai vaikai jau supranta elementariausias dalis ir jų veikimo principus, įtraukiamas motoras, kuris pakeičia sukimą ranka į mechanizuotą procesą. Dar vėliau pamokose pradedama naudoti ir daugiau mechnizuotų dalių, jutiklių.

WeDo 2.0

Pagrindinį rinkinį sudaro
 280 elementų

Išmanusis procesorius
Motoras
Atstumo jutiklis
Pozicijos jutiklis
Su LEGO® Education WeDo 2.0 rinkiniais mūsų būreliuose vaikai dirba 1 - 2 klasėse (7-8m.). Rinkinyje yra žymiai daugiau detalių nei ankstesniame rinkinyje, tad pamokose galime sukurti dar įdomesnius, daugiau funkcijų atliekančius robotukus.

Pagrindinį rinkinį sudaro
 541 elementas

3 interaktyvūs varikliai
Sukimosi ir ultragarso jutikliai
Spalvos/šviesos jutiklis
Giroskopo jutiklis
2 liečiami jutikliai
Įkraunama baterija
Jungimo kabeliai
Su LEGO® MINDSTORMS® EV3 rinkiniais mūsų būreliuose vaikai mokosi ir kuria nuo 3 klasės (9m.). Šis rinkinys turi labai daug konstravimo ir programavimo galimybių, tad kiekvienais metais, nors ir dirbama su tuo pačiu rinkiniu, konstrukcijos vis sudėtingėja.

Kur toliau?

Top