Robotikos Akademija

Kaip įsigyti Robotikos Akademijos būrelio abonementą? 

Kaip atlikti registraciją į būrelį?

Norėdami įsigyti būrelį, spauskite mygtuką registracija:
RegistracijaRegistracija
Tuomet būsite nukreipti į savo miesto pasirinkimą:
Miestų pasirinkimasMiestų pasirinkimas
Pasirinkę miestą Vilniuje prieš tai jūsų prašys pasirinkti būrelio tipą – robotikos būrelis (mišrios grupės), mergaičių būrelis (tik mergaitėms skirtos grupės), Unity žaidimų programavimas (septintokų-aštuntokų programa). Kituose miestuose bus automatiškai parinktas Robotikos būrelio tipas, tad šis žingsnis bus praleistas.
Būrelio tipasBūrelio tipas
Pasirinkę miestą (kartu su tipu) – galėsite pasirinkti, kokioje formaliojo švietimo amžiaus grupėje bus Jūsų vaikas (tuomet atitiks ugdymo turinys).
Amžiaus grupės pasirinkimas
Pasirinkę amžių galėsite pasirinkti Jums tinkamą mokyklą, darželį ar kitą būstinę. Galite naudoti filtravimui greitos paieškos laukelį (1).
AdresasAdresas
Pasirinkę įstaigą iš karto matysite būrelio savaitės dieną (1), kokią valandą vyks būrelis (2), lokaciją (3), adresą (4), amžiaus grupę (5), kainą (6), laisvų vietų skaičių (7). Pasirinkę pamainą paspauskite mygtuką „Registruotis“(8).
Registracijos kortelė
Paspaudus registracijos mygtuką, atsiras lentelė, kurioje turite užpildyti vaiko duomenis. Šioje lentelėje taip pat galėsite pažymėti ar norite pretenduoti į NVŠ krepšelį (plačiau apie jį ČIA). Tuomet jums atsidarys papildoma skiltis duomenų įvedimui (1).
Vaiko informacijos suvedimasNVŠ krepšelio duomenų suvedimas
Paspaudę "Metinis" arba "Mėnesinis" būsite nukreipti į langą, kuriame galite prisijungti su savo robotikos būrelio duomenimis (1) arba susikurti naują paskyrą (2).

Jei Jūsų vaikas lankė Robotikos Akademijos būrelį ar stovyklą praėjusį sezoną nuo 2016 m.m. nuolatinis klientas – naudokite tuos pačius prisijungimo duomenis ir juos suveskite ties „Esu registruotas narys“. Jūsų el. p. adresas ir slaptažodis yra tokie patys, suveskite juos ir spauskite prisijungti (3). 

Jei neatsimenate slaptažodžio galite gauti priminimą – spauskite „Užmiršote slaptažodį“ (4). 

Jei esate naujas klientas ir pirmą kartą užsisakyti Robotikos Akademijos paslaugas – Jums reikia susikurti paskyrą (2). Suveskite reikiamus duomenis, įsitikinkite, kad el. pašto adresas nurodytas teisingai, nes į jį gausite savo užsakymo informaciją ir kitus svarbius priminimus apie Jūsų būrelį. Susipažinkite su Robotikos Akademijos privatumo politika ir spauskite „Registruotis“ (5).
Prisijungimo lango vaizdasPrisijungimo lango vaizdas
Paspaudus prisijungti būsite nukreipti į krepšelio langą, kuriame matysite savo užsakymą, su pasirinktu abonemento apmokėjimo variantu (metiniu arba mėnesiniu). 

Jei lankėte praėjusiais metais – lojalumo nuolaida bus automatiškai pritaikyta. 

Jei turite akcijos nuolaidos kodą – jį įveskite šiame etape (1) ir spauskit mygtuką „Pritaikyti“ (2). Tuomet Jūsų krepšelio suma bus perskaičiuota. 

Jei krepšelio užsakymas ir suma teisinga – spauskite „Apmokėti“. 

Jei norite pridėti kitą vaiką – spauskite mygtuką „Registruoti kitą vaiką“ (3). 

Jei krepšelyje yra neteisingi vaiko duomenys – spauskite ikoną su pieštuku (4) ir būsite grąžinti į duomenų suvedimo ir koregavimo langą. 

Jei norite panaikinti užsakymą iš krepšelio (nes galbūt įsidėjote du būrelius ir norite vieno atsisakyti) – spauskite šiukšlių dėžės ikonėlę (5).
Krepšelio lango vaizdasKrepšelio lango vaizdas

Tuomet būsite nukreipti į kitą langą, kuriame patvirtinsite užsakovo duomenis: vardą ir pavardę, el. p. adresą, kuriuo norite gauti sąskaitą ir priminimą apie būrelį, telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti būrelio metu. Taip pat čia galite užsisakyti naujienas apie nemokamus renginius, nuolaidas, išankstinę registraciją į stovyklas. Šone (1) matysite savo užsakymo informaciją. Jei pamiršote įvesti nuolaidos kodą ankstesniame žingsnyje – tai galite padaryti čia.

Toliau pasirinkite valstybę, iš kurios norite daryti apmokėjimą, bei apmokėjimo būdą. Informuojame, kad Luminor Nordea klientai savo paskyros pasirinkimą įprastai mato 9-18 val., o banko ne darbo metu atsiskaityti iš šio banko gali nepavykti.

Jūs taip pat galite rinktis apmokėjimą grynaisiais pinigais per Lietuvos pašto, Maximos, Perlo, Lietuvos spaudos ir Narvesen kasas. Tokiu atveju atsispaudinkite mokėjimo nurodymą ir apmokėkite Jums patogiame taške per 48 valandas. Negavę apmokėjimo per 48 valandas – jūsų užsakymą anuliuosime.

Norėdami įsigyti būrelį lizingu – rinkitės ikoną su jums tinkamu šios paslaugos teikėju ir vadovaukitės tolimesniais lizingo suteikimo nurodymais.

Jūs taip pat galite rinktis apmokėjimą elektroniniais pinigais per MoQ arba Paysera sistemas.

Pasirinkę apmokėjimo būdą spauskite „Apmokėti“(2) ir būsite nukreipti į Payseros sugeneruotą mokėjimo langą su jūsų pasirinktu apmokėjimo būdu.

Jei užsakymo informacija neteisinga ir norite ją pakoreguoti – galite spausti mygtuką „Grįžti į krepšelį“ (3) ir būsite nukreipti į užsakymo koregavimą.

Atsiskaitymo lango vaizdas
Po sėkmingo stovyklos apmokėjimo būsite nukreipti į „Ačiū“ langą.
Registracijos pabaigaRegistracijos pabaiga
Viskas! Jūsų vaikas sėkmingai registruotas. Lauksime būreliuose!
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram