Robotikos Akademija

Pinigų grąžinimo garantijos sąlygos

Pinigų grąžinimo garantijos sąlygos Norite išbandyti Robotikos akademijos būrelius, tačiau nežinote ar jūsų vaikui jie patiks? Nesijaudinkite, mes puikiai žinome kokiu greičiu vyksta pokyčiai išradėjų mintyse, dėl to užtikriname 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantiją! Skaitykite daugiau apie pinigų grąžinimo sąlygas:  
  • Pinigų grąžinimo garantija galioja pirmajam užsiėmimų lankymo mėnesiui, nesvarbu kuriuo sezono metu vaikas pradėjo lankyti būrelį.
  • Norint susigrąžinti pinigus, jums reikės susisiekti kontaktuose nurodytu bendruoju telefono numeriu ir pranešti jog norite susigrąžinti mokestį už būrelį. Jei negalėsime išspręsti Jums iškilusių klausimų ar nepatogumų, atsiųsime pinigų grąžinimo formą ir prašymą, kuriuos turėsite užpildyti. 
  • Prašyme privalo būti nurodyti teisingi vaiko duomenys – vardas, pavardė, gim. data, lankomo būrelio lokacija ir amžiaus grupė.
  • Prašymą teikiantis asmuo privalo patvirtinti tapatybę – prašymas turi būti siunčiamas iš to paties el. pašto adreso, kuriuo buvo atlikta registracija, kitu atveju prašymas yra negaliojantis.
  • Pinigų grąžinimo garantija galioja vieną kartą, t.y. grąžinus pinigus ir sugrįžus į užsiėmimus pinigų grąžinimo garantija nebesuteikiama.
Vis dar kyla klausimų dėl pinigų grąžinimo garantijos? Nesijaudinkite, susisiekite su mumis info@robotikosakademija.lt arba paspauskite parašykite savo klausimą čia ir mes Jums tuojau pat atsakysime!
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram