• Nr.1 Technologinis būrelis vaikams

  #įprasmink žaidimus
 • Atnaujinta LEGO įranga pamokose

  Nuolat atnaujiname ir keičiame įrangą, kad mokytis būtų dar smagiau!
 • Nesinori eiti iš namų?

  Online užsiėmimai pasiekami iš bet kur - čia susijungia technologijos ir kūryba
 • Kompiuteriniai žaidimai mokymuisi?

  Tikrai taip! Mokome vaikus įprasminti žaidimus, suprasti grėsmes, savikontrolės, finansino raštingumo.
 • Geriausia vieta naujai draugystei!

  Bendri pomėgiai padeda kurti tvirtą draugystę, o juk su draugais vaikystė dar smagesnė.
MicrosoftLEGO EducationŠiaurės licėjusSULVytauto Didžiojo UniversitetasKauno Technologijos UniversitetasVilniaus Gedimino Technikos Universitetas

KLASĖJE

Robotikos ir žaidimų užsiėmimai, vykstantys mokyklose bei darželiuose. Čia mes laviname kūrybiškumą, problemų sprendimo, programavimo, inžinerinius įgudžius.
Plačiau

ONLINE

Dalyvaukite užsiėmimuose iš bet kurios Lietuvos ar pasaulio vietos. Kartu mokomės spręsti problemas, domimės technologijomis ir laviname kūrybiškumą, kurdami iš LEGO ar kitų kūrybinių priemonių.
Plačiau

Kodėl verta rinktis mus?

Nauja įranga pamokose!

Atnaujiname didžiąją dalį įrangos, kad mokytis būtų dar patogiau ir įdomiau. Vaikų lauks Ipad planšetiniai kompiuteriai bei naujausi edukaciniai robotai.
PLAČIAU

Saugi aplinka vaikams

Užtikriname patalpų ir įrangos dezinfekciją. Karantino atveju galėsite tęsti programą namuose arba nesudėtingai atsisakyti paslaugos.
PLAČIAU

Personalizacija

Šiame sezone lauks užduočių personalizacija, pagal jūsų poreikius. Programa ruošiama ugdymo ir technologijų ekspertų.
PLAČIAU

#1 Technologiniai užsiėmimai

 • Programavimas
 • Konstravimas ir robotika
 • Edukacinės ir aktualios temos
 • Žaidimai ir interaktyvios užduotys
 • Mokome spręsti problemas
 • Laviname kūrybiškumą
 • Ugdome teigiamus įpročius

Išradėjo kelias

Pasirinkite išradėjo amžiaus grupę ir sužinokite kokias kompetencijas lavinisime.

Darželinukai ir nulinukai

Jauniausieji išradėjai savo kelią pradeda nuo konstravimo, smulkiosios motorikos, logikos kompetencijų ugdymo, mokslinio pasaulio pažinimo. Taip pat kartu mokysimės tvarkos, dalintis, kelti tikslus.
PLAČIAU

Pirmokai ir antrokai

Mokysimės spręsti problemas, ugdysime teigiamus įpročius ir technologinį raštingumą. Konstruosime bei programuosime. Kartą per mėnesį mokysimės apie žaidimų naudą bei žalą.
PLAČIAU

Trečiokai ir ketvirtokai

Spręsime problemas, taikydami inžinerinį mąstymo modelį. Skirsime daugiau dėmesio programavimui ir finansiniam raštingumui. Per žaidimus mokysimės valdyti savo laiką, jausti atsakomybę.
PLAČIAU

Penktokai ir septintokai

Esi PRO geimeris? Tuomet nesnausk ir prisijunk prie žaidimų kūrėjų komandos. Kartu kursime ne tik robotus, bet ir kompiuterinius žaidimus, mokysimės programuoti ir prasmingai leisti laiką.
PLAČIAU

Tėvų atsiliepimai

 • Mama Ieva

  Mus, tėvus, labai džiugina vaiko susidomėjimas, o pats vaikas - prasmingai leidžia laiką su šiuolaikinėmis priemonėmis. Dar pliusas, kad vaikas mokosi ką daugiau galima nuveikti su "ekranais", ne tik statiškai žaidžiant žaidimus.

  Tėtis Skirmantas

  Man įsiminė vaikų įsitraukimas ir principas, kad mes valdome technologijas, o ne mus technologijos. Mokytojai įsitraukę ir labai nuoširdžiai susidomėję tais dalykais, kuriuos daro kartu su vaikais. 

  Mama Justė

  Laba diena. Labai ačiū už pirmąją patirtį mokantis nuotoliniu būdu. Buvo super! Ačiū mokytojai! 

  Mama Malvina

  Online patiko, ir užduotys ir pertraukėlė. Mokytoja gerai suvaldė, kad kalbėtų vaikai tik paklausus, kitu laiku mute paspausta. Pačius vaikus atsakingiau paruošiu, nes sėdėjo prie savo stalo, kur pridėta žaislų - blaškė dėmesį. Nesitikėjau, kad bus taip įdomu! 

 • Mama Nijolė

  Vaikai mokomi ne tik kaip žaisti, bet kaip suprasti kas yra žaidimas, kas yra svarbu ir ko nereikėtų pamiršti žaidžiant. 

  Mama Giedrė

  Mokytojas ypatingai draugiškas, galiu drąsiai teigti, kad vaikui jis buvo autoritetas būrelio metu. Labai mokėjo sudominti vaiką. Tobulas mokytojas. 

  Augusto mama

  Patiko kitoks formatas- viskas vyksta gyvai, bet visi iš savo namų ir per kompiuterius. Vaikas drąsiai ir daug bendravo, laisvai jautėsi. Entuiziastingai darė namų darbelį. 

  Mama Marija

  Robotikos akademija esame labai patenkinti, ir vaikas neįsivaizduoja šeštadienių be "savo mokyklos" - taip ją vadina. Būtent Robotikoje jis užsikrėtė konstravimu, ir dabar jo fantazija yra begalinė :) 

 • Tėtis Simonas

  Labai atidūs ir kantrūs mokytojai Eimantas ir Lukas. Pamokų turinys susietas su emociniu intelektu. 

  Kristupo mama

  Puikios emocijos po užsiėmimo, vaikas užsikabino, buvo užimtas daugiau nei valandą. Man buvo smagu matyti kaip jis bendrauja su kitais vaikais, klausosi užduočių. 

  Mama Lina

  Patinka bendravimas, nedidelės grupės, patys užsiėmimai, visa techninė pusė. Mokytojų malonus bendravimas su vaikais ir tėvais, skatina vaikus domėtis technologijomis, moka sudominti ir paaiškinti. 

  Justo mama

  Kuo puikiausi. 10 balų. Mokytoja puikiai tvarkėsi su klase, pamoką taip pat vedė puikiai. Labai dėkojame.

 • Gabrieliaus mama

  Viskas tikrai šauniai, vaikui labai patiko. Man kaip mamai ir pasirode labai gera mintis esant tokiai situacijai burelius vesti tokiu budu. Manau tokie užsiėmimai leidzia akies krašteliu pažvelgti į ateitį :) 

  Herkaus mama

  Po būrelio įspūdžiai teigiami, vaikas buvo laimingas matydamas pažįstamą mokytoją ir klasės draugus, kartu būdamas namų aplinkoj, atsipalaidavęs. Vaikas išlaikė dėmesį visą valandą, buvo įsitraukęs ir susidomėjęs. 

Sužinokite užsiėmimų laiką,
lokaciją bei kainą

Neradote tinkamos lokacijos arba netinka siūlomas laikas?
Užpildykite pageidavimų formą

Pildyti formą
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram