Nuolaidos

Automatinė nuolaida yra pritaikoma apmokėjimo lange renkantis banką. Jokio kito kodo įvesti nereikia, nebent esate gavę specialų kodą marketinginių akcijų metu.
Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos atbuline data.

Būrelių nuolaidos suteikiamos apmokėjimo žingsnyje automatiškai, jei naudositės tuo pačiu el. paštu kaip ir prisijungdami prie būrelių ar stovyklų sistemos ankstesniais metais. Prisijungti galite čia ->. Pasikeitė vartotojo el. p. adresas? Parašykite gyvojo pokalbio kanale dėl Jūsų lojalumo išsaugojimo** ir el. p. adreso atnaujinimo. 

Robotikos Akademijos būrelių nuolaidų sistema susideda iš 3 lygių: bronzinio, sidabrinio ir auksinio. Vienas lygis pasiekiamas per vienus pilnus Robotikos Akademijos mokslo metus, kurie prasideda rugsėjo 1 d. ir baigiasi rugpjūčio 31 d. Skaičiuojami šie sezonai: 2016/2017 m.m., 2017/2018 m.m., 2018/2019 m.m.

Robotikos Akademijos lojalumo programa skirstoma taip:

Bronzinio lygio (5% nuolaida) suteikiama:

Lankius Robotikos Akademijos būrelį vienus mokslo metus

arba

Lankius bent 1 Robotikos Akademijos vasaros stovyklą.

Sidabrinio lygio (10% nuolaida) suteikiama:

Lankius Robotikos Akademijos būrelius dvejus mokslo metus*

arba

Lankius dvi Robotikos Akademijos vasaros stovyklas

arba

Lankius stovyklą bet kuriais metais ir būrelį bet kuriais mokslo metais, kurie patenka į imtį (žr. aukščiau išvardintus mokslo metus).

Auksinio lygio (15% nuolaida) suteikiama:

Lankius Robotikos akademijos būrelius trejus mokslo metus*

arba

Lankius tris Robotikos Akademijos vasaros stovyklas

arba

Lankius dvi Robotikos Akademijos vasaros stovyklas ir būrelį bet kuriais mokslo metais, kurie patenka į imtį (žr. aukščiau išvardintus mokslo metus).

Būrelio nuolaida skaičiuojama nuo kiekvieno užsiėmimo kainos (pvz. jei rugsėjį Jums įvyks 4 užsiėmimai Vilniuje ir Jūs turite Bronzinio lygio nuolaidą – nuolaida skaičiuojama pagal formulę (4 užsiėmimai x 10 Eur) - 5% = 38,00 Eur . Jei spalio mėnesį Jums įvyks 5 užsiėmimai Vilniuje ir Jūs turite Bronzinio lygio nuolaidą – nuolaida skaičiuojama pagal formulę (5 užsiėmimai x 10 Eur) - 5% = 47,50 Eur .)

Jei viename sezone buvo lankytas būrelis arba stovykla (arba abu) – jums bus suteikta lojalumo nuolaida už vieną sezoną. Žiūrėkite lentelę:

 

 

Ar lankė?

Būrelis 2016/2017  IR/ARBA stovykla 2017

+

 

+

+

+

 

 

Būrelis 2017/2018 IR/ARBA stovykla 2018

+

+

+

 

 

+

 

Būrelis 2018/2019 IR/ARBA stovykla 2019

+

+

 

+

 

 

+

Nuolaidos dydis

15%

10%

10%

10%

5%

5%

5%

Nuolaidos nesumuojamos.

Nuolaidos suteikiamos automatiškai prisijungus su savo paskyra į stovyklų sistemą pasiekus apmokėjimo žingsnį. Nuolaidos yra generuojami pagal el. p. adresą.**

Antram (trečiam, ketvirtam ir tolesniam) šeimos nariui taikoma 10% nuolaida. Nuolaida pritaikoma krepšelyje automatiškai. Nuolaidos nesumuojamos su kitais pasiūlymais. Nuolaida taikoma automatiškai tuo pačiu elektroniniu paštu perkant būrelį kitam vaikui. Bet kuriam iš vaikų nutraukus abonementą ši nuolaida  panaikinama. 

* Atlikta bent viena pilna mėnesio įmoka ir atvykta į būrelį per mokslo metus.

**Jei esate prašę panaikinti savo el. p. adresą iš mūsų duomenų bazės, rašėte prašymą būti pamirštas – lojalumo nuolaida Jums bus netaikoma, nes neturėsime Jūsų duomenų.

VšĮ „Robotikos akademija“ | J. Jasinskio 16F, Vilnius, LT-01112 | info@robotikosakademija.lt | Įmonės kodas: 303015010
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram