ONLINE užsiėmimai 4 - 14m. vaikams

Pradėkite ruošti vaikus ateičiai nuo 25€/mėn.

Pagrindinė informacija:

 • 4,5 - 14m. vaikams
 • 1 val. 1 k./sav. skaitmeninė pamoka
 • Įtraukiantis edukacinis turinys
 • Konstravimas ir programavimas
 • Žaidimai ir interaktyvios užduotys
 • Reikiamos priemonės: kompiuteris arba planšetė, paprastos LEGO detalės (turimos namuose)
 • Kaina nuo 25€ / mėn.
kojelė

Kas tai?

Tai online užsiėmimai, kurių metu vaikai susitinka su savo grupe skaitmeniniu formatu ir interaktyviai mokosi apie technologijas bei aktualias XXI a. temas. Kartu mokomės programuoti, domimės technologijomis, formuojame teigiamus įpročius.

ONLINE užsiėmimų programos

Trukmė
Amžiaus grupės
Programavimo užduotys
Konstruktai
Papildomų užduočių
namie trukmė*
Interaktyvūs testai
Standartinė
25€
1 valanda
4-6m., 7-8m., 9-12m.
Nuo 3 klasės
Įprasti
iki 2 val. savarankiško
darbo
Atliekami namuose
Išplėstinė
35€
1,5 valandos
7-8m., 9-12m.
Nuo 3 klasės
Papildyti
iki 30 min savarankiško
darbo
Atliekami pamokos metu
Standartinė
25€
Trukmė
1 valanda
Amžiaus grupės
4-6m.
7-8m.
9-12m.
Programavimo
užduotys
Nuo 3
klasės
Konstruktai
Įprasti
Papildomų
užduočių
namie trukmė*
iki 2 val.
savarankiško
darbo
Interaktyvūs
testai
Atliekami
namuose
Išplėstinė
35€
Trukmė
1,5 valandos
Amžiaus grupės
7-8m.
9-12m.
Programavimo
užduotys
Nuo 3
klasės
Konstruktai
Papildyti
Papildomų
užduočių
namie trukmė*
iki 30 min
savarankiško
darbo
Interaktyvūs
testai
Atliekami
pamokos metu
*Papildomų užduočių namuose trukmė parodo maksimalią trukmę , kiek užtruktų namų užduotys,
tačiau jų atlikimas yra pasirenkamas, t.y. nebūtinas dalyvavimui būrelyje.
Išplėstinė programa skirta mokiniams, kurie pratinasi prie savarankiško mokymosi.
Detaliau apie programas skaitykite pasirinkę savo amžiaus grupę.

Pasirinkite vaiko amžiaus grupę ir sužinokite, kaip vyks būrelis Jūsų vaikui

darzelinukai nulinukai
Darželinukai - nulinukai
Konstruosime kūrybines užduotis su LEGO, lavinsime susikaupimo bei dėmesio išlaikymo įgūdžius, mokysimės reikšti mintis bei, žinoma, kompiuterinių pagrindų atliekant nesudėtingas interaktyvias užduotis.
PLAČIAU
Pirmokai antrokai
Pirmokai - antrokai
Mokysimės kompiuterinio raštingumo, savarankiškumo naudojantis interaktyviomis programomis. Stiprinsime vaikų susikaupimo, minčių raiškos įgūdžius. Konstruosime kūrybines užduotis su LEGO, programuosime.
PLAČIAU
Trečiokai ketvirtokai
Trečiokai - ketvirtokai
Daugiau dėmesio programavimui, anglų kalbos žinioms. Naudosime sudėtingesnes interaktyvias programomas. Kai kurias užduotis atliksime kompiuteriniuose žaidimuose, mokysimės apie jų naudą ir žalą.
PLAČIAU
Vyresni
Penktokai - septintokai
Itin daug dėmesio programavimui, anglų kalbos žinioms, finansiniam raštingumui. Naudosime interaktyvias programas, atliksime testus. Mokysimės ne tik programinėse aplinkose bet ir virtualiuose žaidimuose.
PLAČIAU

95% klientų 
rekomenduotų 
mūsų online pamokas

7 metai patirties 
neformaliame švietime

daugiau nei
5000 vaikų 
lanko online užsiėmimus

Metų tiekėjas 
neformaliojo švietimo 
STEAM srityje

Skaitykite naujienas

Ką būtina žinoti tėveliams prieš pradedant pirmąjį skaitmeninį užsiėmimą?
Prieš prasidedant mokinių rudens atostogoms, Lietuvoje neformalus ugdymas - būreliai, persikelia į skaitmeninę erdvę. ...
PLAČIAU
Kodėl pradinukams neįtikėtinai svarbūs pirmieji Online užsiėmimai?
Mokinių atostogų metu žvelgiame į kovo mėnesį vykusį karantiną bei jo pasekoje vykdytą mokymąsi Online būdu. ...
PLAČIAU
Video įrašas “Kaip išgyventi vaikų ONLINE mokymąsi tėvams
Pamatykite mūsų Kūrybos vadovo Kristijono Vasiliausko Facebook LIVE darytą video įrašą apie nuotolinį mokymąsi. ...
PLAČIAU
 • Augusto mama

  Patiko kitoks formatas - viskas vyksta gyvai, bet visi iš savo namų ir per kompiuterius. Vaikas drąsiai ir daug bendravo, laisvai jautėsi. Entuziastingai darė namų darbelį.

  Išradėjo tėtis 

  Dabartinis pamokos variantas labai geras, sūnus prisijungia su planšete. Mokytojas puikiai suvaldo auditoriją, aiškiai išdėsto, pamoka vyksta nuosekliai. Kai reikia, primena taisykles :) Vaikas labai laukia, kada mokytojas atsiųs užduočių, puola iškart daryti, ypač kai reikia išbandyti naują žaidimą. :)

  Mama Justė

  Labai džiaugiamės, kad ir toliau išliekate vieni kūrybiškiausių ir net tokioje situacijoje randate išeitis. Dviguba nauda - darbuotojai nepraranda darbo vietų, o vaikai susipažins su naujovėmis. Net šiurpuliukai vaikščiojo per kūną klausantis jūsų video. Ačiū ir nekantriai laukiame pamokų.

  Penktoko mama

  Sūnaus Jokūbo nuomone viskas puikiai, patinka mokytojas, pamokos metu įterpia savo linksmų komentarų. Būrelis - nenuobodus. Namų darbų užduotis atlieka savarankiškai.

 • Išradėjo mama

  Viskas pavyko puikiai - galėtų tęsti ir 2 val. :) Nes tada vaikas prasmingai užsiėmęs, o mama gali dirbti. Mokytoja sudomino ir įtraukė ir aktyvų vaiką.

  Antroko mama

  Mokytoja puikiai vedė pamoką. Tik šiek tiek buvo įtampos dėl pirmojo namų darbo, nes negalejo sukonstruoti kaip nori -  ne viskas idealiai gaunasi, tačiau mokytojai nuraminus, kad viskas ok, atsipalaidavo. Beje, labai džiaugėsi, kad gali savo lego naudoti :)

  Kristupo mama

  Įspūdžiai puikūs, viskas vyko sklandžiai, laiku. Sūnus kaskart labai laukia pradžios, uoliai ruošiasi ir dalyvauja. Man smagu matyti, kaip jis bendrauja su kitais vaikais, klausosi užduočių. Po susitikimo gausiai dalinasi patirtimi kaip kas buvo.

  Darželinuko mama

  Laukia su nekantrumu pamokėlės, nori parodyti visiems draugams su mokytoju atliktą namų darbą, klausosi naujos pamokėlės pakankamai susikaupęs kiek jis sugeba bei sulaukęs namų darbo užduotėlės, pasibaigus pamokėlei, skuba pranešti tėčiui kokia ji (su mama dalyvauja pamokėlėje kartu). :)

 • Vaiko tėtis

  Per 2 pamokas matau, kad puikiomis temomis dėstote ir labai kantriai bendraujate su vaikais, o tai jiems svarbiausia, ir manau temos sportas, sveikata, iššūkiai yra labai puikios. Dukra nekantriai laukia kitų online susitikimų su mokytoja Migle.

  Ketvirtoko mama

  Mūsų ketvirtoką online pamokos sudomino ir įtraukė. Labiausiai laukia, kol bus apie Minecraft. Namų darbų užduotys Įtraukia visą šeimą, būna linksma :)

  Nulinukės mama

  Labai patiko pamokos vedimas. Mokytoja puikiai atpažįsta vaikų emocijas, pastebi kiekvieną smulkmeną ir labai gražiai bendrauja. Geriau tikriausiai negali būti :) Labiausiai laukia konstravimo su LEGO.

  Pirmoko mama

  Džiaugiamės, kad vaikas nuotolinio būrelio laiką leidžia savarankiškai, vienas, mūsų pagalbos reikėjo tik pradžioj prisijungti. Man iš šalies žiūrint atrodo, kad viskas visai sklandžiai, mokytojas Lukas puikus. Pradžioj kiek sunku buvo išlaikyti dėmesį 1,5 h, bet sakė, kad labai patinka Kahoot naudojimas, kad per pastarąjį būrelį reikėjo truputį pajudėti.

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram