Dažniausiai užduodami klausimai

Robotikos Akademijos lojalumo programa

Robotikos Akademijos lojalumo programa skirstoma taip:

Bronzinio lygio (5 proc. nuolaida) narystė suteikiama Klientui, jei Vaikas nepertraukiamai vienerius Akademijos mokslo metus lankė būrelio užsiėmimus ir/ar vieną kartą vyko į Akademijos vasaros stovyklą;
Sidabrinio lygio (10 proc. nuolaida) suteikiama Klientui, jei Vaikas nepertraukiamai dvejus Akademijos mokslo metus lankė būrelio užsiėmimus ir/ar du kartus vyko į Akademijos vasaros stovyklą.
Auksinio lygio (15 proc. nuolaida) suteikiama Klientui, jei Vaikas nepertraukiamai trejus Akademijos mokslo metus lankė būrelio užsiėmimus ir/ar tris kartus vyko į Akademijos vasaros stovyklą.

Kaip užsiregistruoti į būrelį?
Registracija į užsiėmimus vyksta internetu. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite registraciją į ONLINE užsiėmimus  arba KLASĖJE (fizinėse lokacijose centruose, mokyklose ar darželiuose). Jeigu domitės būreliu fizinėse lokacijose – paieškos laukelyje įveskite įstaigos pavadinimą, kurioje norite lankyti užsiėmimus.

Nurodę įstaigos pavadinimą, matysite vykstančių užsiėmimų laikus bei kainas, o paspaudę ant norimos amžiaus grupės galėsite atlikti registraciją ir apmokėjimą.
Kada vieta yra rezervuota/garantuota?
Vieta rezervuojama atlikus mokėjimą už būsimus keturis užsiėmimus. Suvedus registracijos duomenis būsite nukreipti atlikti mokėjimą per el. bankininkystę arba galėsite pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

Jei į vieną būrelį prisiregistruoja daugiau vaikų, nei yra vietų, rezervacijos vietos pasiskirsto pagal apmokėjimo laiką. Kitais būdais (telefonu, el. paštu) registracija nevyksta.
Kaip skaičiuojama užsiėmimų kaina?

Būrelio mokestis yra abonementinis - mokama kas mėnesį.

Būrelio kaina susideda iš užsiėmimų skaičiaus per mėnesį, todėl kai kuriais mėnesiais galite gauti mažesnes arba didesnes sąskaitas. Jei einamąjį mėnesį vyks 5 užsiėmimai, iki to mėnesio 5 dienos gausite sąskaitą už 5 užsiėmimus, atitinkamai kaina mažės, jei tą mėnesį gausis tik 3 užsiėmimai.

Pirmoji registracija skirta apmokėti už 4 užsiėmimus. Jei registruodamiesi sumokėjote už 4 užsiėmimus, bet nuo registracijos įvyko mažiau užsiėmimų, įmoka už likusius kartus persikels į kitą mėnesį.
Ar įmanoma gauti NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo krepšelis) finansavimą?

NVŠ kompensacija skiriasi kiekviename mieste ir priklauso nuo savivaldybės paskirto biudžeto, tad galite pretenduoti gauti tam tikro dydžio (15-25 eurų, priklausomai nuo savivaldybės) valstybės finansavimą. Jei norite pretenduoti gauti NVŠ krepšelį, registruodamiesi į būrelį paspauskite varnelę prie skilties „Noriu gauti NVŠ finansavimą“. Pretenduojantys gauti NVŠ finansavimą vėliau eilės tvarka bus informuojami apie būtiną NVŠ krepšelio sutarties pasirašymą. Įprastai NVŠ krepšelis skiriamas einamiesiems mokslo metams nuo rugsėjo 1 d. iki birželio mėn. 30 d., skirtingose savivaldybėse gali būti taikomi ir kiti laikotarpiai. Šios informacijos ieškokite savo miesto savivaldybės puslapyje. Finansavimas suteikiamas tik kai gaunate patvirtinimą iš mūsų. Pastaba: NVŠ krepšelių skaičius ribotas!

Plačiau apie NVŠ krepšelį ČIA.

Kiek vaikų bus grupėje?
ONLINE ir fiziniuose būreliuose užsiėmimai vyksta grupėje nuo 6 iki 14 vaikų. Jei grupėje lieka mažiau nei 6 vaikai – ji gali būti reorganizuojama, prijungiant vaikus prie kitos grupės. Šiuo atveju, būsite informuoti el. paštu arba skambučiu, o grupės reorganizavimas bus vykdomas tik gavus tėvų patvirtinimą.
gali būti reorganizuojama prijungiant kitą grupę. Apie tai būsite informuoti el. paštu.
Kuo skiriasi Robotikos būreliai klasėse ir ONLINE užsiėmimai?
Robotikos būreliai fizinėse klasėse yra mūsų populiariausias būrelis, kuriame susipina ne tik robotikos, bet ir pasaulio pažinimo žinios. Užsiėmimai fizinėse klasėse yra skirti vaikams, norintiems kuo daugiau technologinių ir inžinerinių žinių, konstravimo ir programavimo užduočių. Visus reikiamus konstravimo ir programavimo įrankius būrelio metu suteikia Robotikos akademija.

ONLINE užsiėmimai yra skirti vaikams, kurie žavisi LEGO, kompiuteriniais žaidimais, tačiau neturi galimybių būrelio lankyti fizinėse klasėse. Taip pat, tėvams, kurie nori apsaugoti savo vaiką nuo technologinio neraštingumo bei tiems, kurie nori įvardintas pramogas papildyti ne tik smagia, bet ir naudinga edukacija. Užsiėmimų metu yra mokomasi pasaulio pažinimo, programavimo pagrindų bei atliekamos kūrybinės užduotys su bet kokiu namuose turimu LEGO rinkiniu.
Kas yra ONLINE užsiėmimai? Kaip jie vyksta?
ONLINE užsiėmimai - tai nuotolinis būrelis, kurio metu vaikai prisijungia kartu su savo grupe į vaizdo konferencijų platformos skambutį ir mokosi realiu laiku kartu su mokytoju. Užsiėmimuose lavinamas vaiko technologinis raštingumas, kūrybiškumas, pasaulio pažinimas. Pagal skirtingas amžiaus grupes pamokose atliekamos įvairios interaktyvios užduotys, konstruojama iš namuose turimų LEGO detalių ar kitų kūrybinių priemonių, programuojama. Interaktyvioje mokymosi medžiagoje pateikiamos įtraukiančios istorijos, įdomiausi edukaciniai filmukai, faktai bei žaidimai, kurių pagalba yra ugdomi vaiko technologiniai gebėjimai.
Mano vaiko mokykloje/darželyje nepaskelbta registracija. Kaip sužinoti, jei būrelis atsiras?

Visuomet stengiamės tėveliams ir vaikams pasiūlyti būrelio lankymui patogiausias lokacijas, todėl rekomenduojame susisiekti su mumis bendruoju telefonu arba žinute. 

Kontaktus rasite ČIA

Ką daryti, jei negalime atvykti į užsiėmimą dėl kitos svarios priežasties?
Per vienerius Akademijos mokslo metus, Klientas gali pateisinti tris Vaiko praleistus Būrelio užsiėmimus ir neturėti prievolės už juos mokėti. Šie pateisinti kartai bus neapmokestinti tada, kai Klientas pažymės juos savo asmeninėje elektroninėje paskyroje iki artimiausio mėnesio 15 dienos. Klientui atlikus pateisinimą po sąskaitos išrašymo, einamoji sąskaita nekoreguojama, tačiau užsiėmimo suma bus proporcingai išskaičiuota iš kito mėnesio sąskaitos.

Vaikui dėl asmeninių priežasčių negalėjus dalyvauti numatytame Būrelio užsiėmime ir Klientui kreipusis į administraciją, Akademija pateikia užsiėmimo vaizdinę-metodinę medžiagą Klientui elektroniniu paštu, kuri laikoma kompensacija už praleistą Būrelio užsiėmimą.
Ar galima perkelti lankymo laiką?
Jūs galite keisti lankymo laiką ir lokaciją, jei yra laisvų vietų Jūsų naujoje pageidaujamoje grupėje. Apie tai būtina iš anksto pranešti Jūsų miesto administracijai, kuri atliks keitimą Robotikos akademijos sistemoje ir informuos, kada galite pradėti lankyti būrelius naujoje vietoje ir/arba kitu laiku. Perkėlimas galimas tik ilgalaikiui lankymui, vienam užsiėmimui perkelti į kitą lokaciją nėra galimybės.
Būrelio metu bus valstybinė šventė/vaikų atostogos. Ar būrelis vyks?

Vaikų atostogų metu Robotikos būreliai vyksta įprastai toje lokacijoje, kurioje lankote užsiėmimus. Jeigu Jūsų lankomoje lokacijoje būreliai vykti negali dėl įstaigos, kurioje lankote užsiėmimus, vidinių susitarimų, jie yra perkeliami/kompensuojami vienu iš toliau Akademijos pasiūlytų būdų:

  1. kitu Akademijos pasiūlytu laiku ir/ar vietoje;
  2. organizuojami Virtualaus Būrelio principu (nuotoliu būdu);
  3. Akademija pateikia užsiėmimo vaizdinę-metodinę medžiagą Klientui elektroniniu paštu, kuri laikoma kompensacija už praleistą Būrelio užsiėmimą;
Ką daryti, jei vaikas susirgo?
Per vienerius Akademijos mokslo metus, Klientas gali pateisinti tris Vaiko praleistus Būrelio užsiėmimus ir neturėti prievolės už juos mokėti. Šie pateisinti kartai bus neapmokestinti tada, kai Klientas pažymės juos savo asmeninėje elektroninėje paskyroje iki artimiausio mėnesio 15 dienos. Klientui atlikus pateisinimą po sąskaitos išrašymo, einamoji sąskaita nekoreguojama, tačiau užsiėmimo suma bus proporcingai išskaičiuota iš kito mėnesio sąskaitos.

Vaikui dėl asmeninių priežasčių negalėjus dalyvauti numatytame Būrelio užsiėmime ir Klientui kreipusis į administraciją, Akademija pateikia užsiėmimo vaizdinę-metodinę medžiagą Klientui elektroniniu paštu, kuri laikoma kompensacija už praleistą Būrelio užsiėmimą.
Ką daryti norint nutraukti būrelio sutartį?

Klientas turi teisę neteismine tvarka vienašališkai nutraukti sutartį prieš terminą, nenurodydamas svarbių priežasčių, tačiau apie tokį sutarties nutraukimą privalo raštu informuoti Akademiją ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki einamojo mėnesio pabaigos.

Klientas nutraukęs sutartį, nėra atleidžiamas nuo pareigos sumokėti Būrelio mokestį už einamąjį mėnesį.

Kontaktus rasite ČIA.

robotukas
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram