Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip užsiregistruoti į būrelį?
Registracija į užsiėmimus vyksta internetu. Vieta būrelyje yra garantuota, kai yra gaunamas apmokėjimas. Pasirinkite registraciją į ONLINE užsiėmimus arba KLASĖJE (fizinėse lokacijose centruose, mokyklose ar darželiuose). Pasirinkite amžiaus grupę, miestą, tinkamą laiką ir sekite registracijos žingsnius.
Kada vieta yra rezervuota/garantuota?
Vieta būrelyje yra garantuota, kai yra gaunamas apmokėjimas. Jei į vieną būrelį prisiregistruoja daugiau vaikų, nei yra vietų, rezervacijos vietos pasiskirsto pagal apmokėjimo laiką. Kitokiais būdais (telefonu, el. paštu) rezervacija nevyksta.
Kaip skaičiuojama užsiėmimų kaina?

Būrelio mokestis yra abonementinis - mokama kas mėnesį.

Būrelio kaina susideda iš užsiėmimų skaičiaus per menesį, todėl, kai kuriais mėnesiais galite gauti mažesnes arba didesnes sąskaitas. Jei einamąjį mėnesį vyks 5 užsiėmimai, iki to mėnesio 5 dienos gausite sąskaitą už 5 užsiėmimus, atitinkamai kaina mažės jei tą mėnesį gausis tik 3 užsiėmimai.

Pirmoji registracija skirta apmokėti už 4 užsiėmimus. Jei registruodamiesi sumokėjote už 4 užsiėmimus, bet nuo registracijos įvyko mažiau užsiėmimų, įmoka už likusius kartus persikels sekančiam mėnesiui.

Ar įmanoma gauti NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo krepšelis) finansavimą?

Jei vaikas yra mokyklinio amžiaus, galite pretenduoti gauti tam tikro dydžio (5-20 eurų, priklausomai nuo savivaldybės) valstybės finansavimą. Jei norite pretenduoti gauti NVŠ krepšelį, registruodamiesi į būrelį paspauskite varnelę prie skilties „Noriu gauti NVŠ finansavimą“. Pretenduojantys gauti NVŠ finansavimą vėliau eilės tvarka bus informuojami apie būtiną NVŠ krepšelio sutarties pasirašymą. Finansavimas galimas nuo spalio mėnesio. Finansavimas suteikiamas tik kai gaunate patvirtinimą iš mūsų. Pastaba: vietų skaičius ribotas!

Plačiau apie NVŠ krepšelį ČIA.

Kiek vaikų bus grupėje?
Virtualioje Robotikos būrelio grupėje bus nuo 6 iki 14, vaikų priklausomai nuo amžiaus, fiziniame būrelyje - nuo 6 iki 12. Jei grupėje lieka mažiau nei 6 vaikai – ji gali būti reorganizuojama prijungiant kitą grupę. Apie tai būsite informuoti el. paštu.


gali būti reorganizuojama prijungiant kitą grupę. Apie tai būsite informuoti el. paštu.
Kuo skiriasi Robotika ir Robotika Tech?
Robotika yra mūsų populiariausias būrelis, čia susipina ne tik robotikos, bet ir pasaulio pažinimo žinios. Vaikai keliauja per įdomias istorijas ir mokosi to net nesuprasdami.
Robotika Tech - naujausias būrelis, skirtas norintiems kuo daugiau technologinių ir inžinerinių žinių, čia praleidžiame istorijas ir keliaujame tiesiai prie konstravimo ir programavimo užduočių, kad tobulėtume dar greičiau.

Kurį pasirinkti? Rekomenduojame rinktis abu! Taip vaikas tobulės visapusiškai ir žymiai sparčiau, užsiėmimuose išbandys skirtingus roboto rinkinius. Lankant 2 ar daugiau užsiėmimų suteikiame 20% nuolaidą visam lankymo laikui.
Kas yra ONLINE užsiėmimai? Kaip jie vyksta?
Tai nuotolinis būrelis, kurio metu vaikai prisijungia kartu su savo grupe į vaizdo konferencijų platformos skambutį ir mokosi realiu laiku kartu su mokytoju. Užsiėmimuose lavinamas vaiko technologinis raštingumas, kūrybiškumas, pasaulio pažinimas. Pagal skirtingas amžiaus grupes pamokose atliksime įvairias interaktyvias užduotis, konstruosime iš namuose turimų LEGO detalių ar kitų kūrybinių priemonių, programuosime. Mokome vaikus per įtraukiančias istorijas, įdomiausius edukacinius filmukus, faktus, žaidimus.
Mano vaiko mokykloje/darželyje nepaskelbta registracija. Kaip sužinoti, jei būrelis atsiras?
Užpildykite anketą ir nurodykite vaiko mokyklą/darželį. Jei bus atidaryta grupė – mes su Jumis susisieksime. Kad galėtume su Jumis susisiekti, būtina sutikti gauti rinkodaros informaciją. 

Anketą rasite ČIA.
Ką daryti, jei negalime atvykti į užsiėmimą dėl kitos svarios priežasties?
Kiekvienas būrelio lankytojas gali nemokamai neatvykti į 3 užsiėmimus per vienerius mokslo metus ir nepateikti papildomo paaiškinimo. Pvz. jei išvykstate atostogų su vaiku, dalyvaujate svarbioje šventėje, negalite atvykti į Jūsų vaikui priskirtą būrelio atidirbimą. Norint pasinaudoti savo laisvu neatvykimu, būtina prisijungti į paskyrą ir lankomumo lange pažymėti neatvykimą. Svarbu neatvykimą pažymėti iki artimiausio mėnesio 1 dienos, kitu būdu ateinanti sąskaita nebus perskaičiuota. Taip pat, suderinus su administracija, kai kuriuose miestuose, Jums gali būti suteikta galimybė atvykti į užsiėmimą su kita grupe ir taip nepraleisti mokomojo turinio. Nedalyvavimas būrelyje nėra kompensuojamas.
Ar galima perkelti lankymo laiką?
Taip, jūs galite keisti lankymo laiką ir vietą, jei yra laisvų vietų Jūsų naujoje pageidaujamoje grupėje. Apie tai būtina pranešti iš anksto miesto administracijai, kuri atliks keitimą ir informuos, kada galite pradėti lankyti būrelius naujoje vietoje ir/arba kitu laiku.
Būrelio metu bus valstybinė šventė/vaikų atostogos. Ar būrelis vyks?

Taip. Būreliai vyksta vaikų atostogų metu. Už būrelius, kurie vyks valstybinių švenčių metu, bus organizuojami atidirbimai, kuriuose yra būtina dalyvauti. Apie atidirbimo datą būsite iš anksto informuoti paskyroje bei el. paštu. Atidirbimui turėsite 3 variantus: 

  1. atvykti į kitą lokaciją iš anksto suderintu laiku
  2. peržiūrėti pamokos video ir kitą metodinę medžiagą Online
  3. galėsite pasinaudoti vienu iš 3 nemokamų pateisinimų.
Ką daryti, jei vaikas susirgo?
Kiekvienas būrelio lankytojas gali nemokamai neatvykti į 3 užsiėmimus per vienerius mokslo metus ir nepateikti papildomo paaiškinimo. Norint pasinaudoti savo laisvu neatvykimu, būtina prisijungti į paskyrą ir lankomumo lange pažymėti neatvykimą. Svarbu neatvykimą pažymėti iki artimiausio mėnesio 1 dienos, kitu būdu ateinanti sąskaita nebus perskaičiuota.
Ką daryti norint nutraukti būrelio sutartį?

Norint nutraukti sudarytą būrelio sutartį privaloma pranešti to miesto, kuriame lankote būrelį administracijai el. paštu arba gyvojo pokalbio kanale,  ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas. Klientas nutraukęs Sutartį šiuo Sutarties punktu, nėra atleidžiamas nuo pareigos sumokėti Būrelio mokestį už einamąjį mėnesį.

Kontaktus rasite ČIA.

robotukas
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram