Dažniausiai užduodami klausimai

Suprantame, kad visiems iškyla klausimų. Norėdami palengvinti Jums klausimų uždavimo ir atsakymų laukimo naštą, sukūrėme skiltį „Dažniausiai užduodami klausimai“. Čia galite rasti visus atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus. Jei neradote atsakymų, parašykite mums pokalbių lange, atsiųskite el. laišką arba skambinkite puslapyje nurodytais kontaktais.

ONLINE būrelis

Tai nuotolinis būrelis, kurio metu vaikai prisijungia kartu su savo grupe į vaizdo konferencijų platformos skambutį ir mokosi realiu laiku kartu su mokytoju. Užsiėmimuose lavinamas vaiko technologinis raštingumas, kūrybiškumas, problemų sprendimo įgūdžiai, ugdomi teigiami įpročiai. Pagal skirtingas amžiaus grupes pamokose atliksime įvairias interaktyvias užduotis, konstruosime iš namuose turimų LEGO detalių ar kitų kūrybinių priemonių. Mokome vaikus per įtraukiančias istorijas, įdomiausius edukacinius filmukus, faktus, žaidimus. Mokytojas rodo animuotas skaidres ir diskutuoja su vaikais aktualiomis šiandienai bei jiems temomis.

Užsiėmimai mokyklinio amžiaus vaikams (1 - 5 klasės) trunka 2 akademines valandas, t.y. 90 minučių. Darželinukams ir priešmokyklinukams (4 - 6 metų vaikams) trunka 1 astronominę valandą, t.y. 60 minučių. Mokymo metodika bei turima praktika parodė, jog tokia trukmė per savaitę yra pati tinkamiausia šioms amžiaus grupėms.

Būrelio kaina susideda iš užsiėmimų skaičiaus per menėsį, todėl, kai kuriais mėnesiais galite gauti mažesnes arba didesnes sąskaitas. Jei einamąjį mėnesį vyks 5 užsiėmimai, iki to mėnesio 5 dienos gausite sąskaitą už 5 užsiėmimus, atitinkamai kaina mažės jei tą mėnesį gausis tik 3 užsiėmimai.

Pirmoji registracija skirta apmokėti už 4 užsiėmimus. Jei registruodamiesi sumokėjote už 4 užsiėmimus, bet nuo registracijos įvyko mažiau užsiėmimų, įmoka už likusius kartus persikels sekančiam mėnesiui.

Nedalyvavimas būrelyje nėra kompensuojamas. Negalėjus dalyvauti užsiėmime, klientas gaus tos savaitės pamokos vaizdinę-metodinę medžiagą. Taip pat, kiekvienas klientas gali nenurodant priežasties, iki trijų kartų pateisinti vaiko nedalyvavimą numatytuose būrelio užsiėmimuose ir už juos nemokėti, apie tai pažymint savo asmeninėje elektronineje paskyroje.

Virtualioje Robotikos būrelio grupėje bus nuo 7 iki 12 vaikų priklausomai nuo amžiaus. Jei grupėje lieka mažiau nei 7 vaikai – ji gali būti reorganizuojama prijungiant kitą grupę. Apie tai būsite informuoti el. paštu.

Norint nutraukti sudarytą būrelio sutartį privaloma pranešti to miesto, kuriame lankote būrelį administracijai el. paštu arba gyvojo pokalbio kanale, ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas. Klientas nutraukęs Sutartį šiuo Sutarties punktu, nėra atleidžiamas nuo pareigos sumokėti Būrelio mokestį už einamąjį mėnesį. Kontaktus rasite ČIA.

Būrelis KLASĖJE

Robotikos ir žaidimų užsiėmimai vyksta mokyklose bei darželiuose. Juose mokome spręsti problemas, diskutuojame aktualiomis temomis, ugdome kūrybiškumą bei teigiamus įpročius. Aptarę teorinę edukacinę dalį, konstruojame su LEGO Education įranga, programuojame bei atliekame įvairias užduotis interaktyviose programose bei kompiuteriniuose žaidimuose teorijos užtvirtinimui.

Būrelis mokyklinio amžiaus vaikams (1 - 5 klasės) trunka 2 akademines valandas, t.y. 90 minučių. Darželinukams ir priešmokyklinukams (4 - 6 metų vaikams) būrelis trunka 1 astronominę valandą, t.y. 60 minučių. Mokymo metodika bei turima praktika parodė, jog tokia trukmė per savaitę yra pati tinkamiausia šioms amžiaus grupėms.

Būrelio kaina susideda iš užsiėmimų skaičiaus per menėsį, todėl, kai kuriais mėnesiais galite gauti mažesnes arba didesnes sąskaitas. Jei einamąjį mėnesį vyks 5 užsiėmimai, iki to mėnesio 5 dienos gausite sąskaitą už 5 užsiėmimus, atitinkamai kaina mažės jei tą mėnesį gausis tik 3 užsiėmimai.

Pirmoji registracija skirta apmokėti už 4 užsiėmimus. Jei registruodamiesi sumokėjote už 4 užsiėmimus, bet nuo registracijos įvyko mažiau užsiėmimų, įmoka už likusius kartus persikels sekančiam mėnesiui.

Nedalyvavimas būrelyje nėra kompensuojamas. Kiekvienas klientas gali nenurodant priežasties, iki trijų kartų pateisinti vaiko nedalyvavimą numatytuose būrelio užsiėmimuose ir už juos nemokėti, apie tai pažymint savo asmeninėje elektronineje paskyroje.

Robotikos būrelio grupėje bus nuo 7 iki 16 vaikų priklausomai nuo amžiaus. Jei grupėje lieka mažiau nei 7 vaikai – ji gali būti reorganizuojama prijungiant kitą grupę. Apie tai būsite informuoti el. paštu.

Norint nutraukti sudarytą būrelio sutartį privaloma pranešti to miesto, kuriame lankote būrelį administracijai el. paštu arba gyvojo pokalbio kanale, ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas. Klientas nutraukęs Sutartį šiuo Sutarties punktu, nėra atleidžiamas nuo pareigos sumokėti būrelio mokestį už einamąjį mėnesį.

Kontaktus rasite ČIA.

Taip, jūs galite keisti lankymo laiką ir vietą, jei yra laisvų vietų Jūsų naujoje pageidaujamoje grupėje. Apie tai būtina pranešti iš anksto miesto administracijai, kuri atliks keitimą ir informuos, kada galite pradėti lankyti būrelius naujoje vietoje ir/arba kitu laiku.

Jei vaikas yra mokyklinio amžiaus, Jūs galite pretenduoti gauti tam tikro dydžio (5-20 eurų) valstybės finansavimą. Šis finansavimas kiekvienoje savivaldybėje yra kitokio dydžio. Pretenduojantys gauti NVŠ finansavimą būtinai turi pateikti pasirašytą sutartį. Sutartis galima pasirašyti pagrindiniuose miestų ofisuose arba individualiai susitarus su miestų administracija. Jei norite gauti NVŠ krepšelį, registruodamiesi į būrelį paspauskite varnelę prie skilties „Noriu gauti NVŠ finansavimą“. Prašymo užpildymas dar negarantuoja, kad gausite krepšelį. Finansavimas galimas nuo spalio mėnesio. Finansavimą galite gauti tik vienoje neformaliojo vaikų ugdymo įstaigoje. Finansavimas suteikiamas tik kai gaunate patvirtinimą iš mūsų. Pastaba: vietų skaičius ribotas!

Plačiau apie NVŠ krepšelį ČIA.

Taip. Būreliai vyksta vaikų atostogų metu. Už būrelius, kurie vyks valstybinių švenčių metu, bus organizuojami atidirbimai, kuriuose yra būtina dalyvauti. Apie atidirbimo datą būsite iš anksto informuoti paskyroje bei el. paštu. Atidirbimui turėsite 3 variantus: 1) atvykti į kitą lokaciją iš anksto suderintu laiku 2) peržiūrėti pamokos video ir kitą metodinę medžiagą Online 3) galėsite pasinaudoti vienu iš 3 nemokamų pateisinimų.

Kiekvienas būrelio lankytojas gali nemokamai neatvykti į 3 užsiėmimus per vienerius mokslo metus ir nepateikti papildomo paaiškinimo. Norint pasinaudoti savo laisvu neatvykimu, būtina prisijungti į paskyrą ir lankomumo lange pažymėti neatvykimą. Svarbu neatvykimą pažymėti iki artimiausio mėnesio 1 dienos, kitu būdu ateinanti sąskaita nebus perskaičiuota.

Kiekvienas būrelio lankytojas gali nemokamai neatvykti į 3 užsiėmimus per vienerius mokslo metus ir nepateikti papildomo paaiškinimo. Pvz. jei išvykstate atostogų su vaiku, dalyvaujate svarbioje šventėje, negalite atvykti į Jūsų vaikui priskirtą būrelio atidirbimą. Norint pasinaudoti savo laisvu neatvykimu, būtina prisijungti į paskyrą ir lankomumo lange pažymėti neatvykimą. Svarbu neatvykimą pažymėti iki artimiausio mėnesio 1 dienos, kitu būdu ateinanti sąskaita nebus perskaičiuota. Taip pat, suderinus su administracija, kai kuriuose miestuose, Jums gali būti suteikta galimybė atvykti į užsiėmimą su kita grupe ir taip nepraleisti mokomojo turinio.

Vieta būrelyje yra garantuota, kai yra gaunamas apmokėjimas. Jei į vieną būrelį prisiregistruoja daugiau vaikų, nei yra vietų, rezervacijos vietos pasiskirsto pagal apmokėjimo laiką. Kitokiais būdais (telefonu, el. paštu) rezervacija nevyksta.

Užpildykite anketą ir nurodykite vaiko mokyklą/darželį. Jei bus atidaryta grupė – mes su Jumis susisieksime. Kad galėtume su Jumis susisiekti, būtina sutikti gauti rinkodaros informaciją.

Anketą rasite ČIA.

Džiaugiamės Jūsų iniciatyva. Susipažinkite su būrelio atėjimo sąlygomis ČIA ir jomis pasidalinkite su tėvelių bei mokyklos/darželio bendruomene.

MOKĖJIMAI IR KAINOS

Registracijos metu išsirinkus tinkamą miestą, lokaciją, amžiaus grupę ir suvedus visus duomenis Jums sukuriamas prekių krepšelis. Jame galima pasirinkti kokiu būdu norite mokėti už būrelį. Jei norite mokėti grynaisiais pinigais, jums taip pat reikia užsiregistruoti ir prekių krepšelio lange pasirinkti „Mokėjimas grynaisiais banke“ arba mokėjimas per Maxima/Narvesen/Lietuvos pašto kasas.

Jei vaikas yra mokyklinio amžiaus, Jūs galite pretenduoti gauti tam tikro dydžio (5-20 eurų) valstybės finansavimą. Šis finansavimas kiekvienoje savivaldybėje yra kitokio dydžio. Pretenduojantys gauti NVŠ finansavimą būtinai turi pateikti ranka pasirašytą sutartį. Sutartis galima pasirašyti pagrindiniuose miestų ofisuose arba individualiai susitarus su miestų administracija. Jei norite gauti NVŠ krepšelį, registruodamiesi į būrelį paspauskite varnelę prie skilties „Noriu gauti NVŠ finansavimą“. Kuo anksčiau registruojatės, tuo didesnė tikimybė gauti finansavimą. Prašymo užpildymas dar negarantuoja, kad gausite krepšelį. Finansavimas galimas nuo spalio mėnesio. Finansavimą galite gauti tik vienoje neformaliojo vaikų ugdymo įstaigoje. Finansavimas suteikiamas tik kai gaunate patvirtinimą iš mūsų. Pastaba: vietų skaičius ribotas! Plačiau apie NVŠ krepšelį ČIA.

Būrelio kaina susideda iš užsiėmimų skaičiaus per menėsį, todėl, kai kuriais mėnesiais galite gauti mažesnes arba didesnes sąskaitas. Pirmoji registracija skirta apmokėti už 4 užsiėmimus. Jei lankymo mėnesį įvyks 5 užsiėmimai – nepadengtas skirtumas bus pridėtas prie kito mėnesio sąskaitos. Pavyzdys: užsiregistravote į būrelį Vilniuje, kurio 1 užsiėmimo kaina yra 10€ ir pasirinkote lankymo dieną ketvirtadienį. Rugsėjį įvyks 4 užsiėmimai, už juos jau esate apmokėję. Spalio 3d. gausite sąskaitą už kitus 4 užsiėmimus, tačiau spalio mėnesį būreliai vyks 5 kartus. Vieno neapmokėto užsiėmimo kaina bus pridėta prie sąskaitos už lapkričio mėnesį.

Pagal pasirinktą lankyti savaitės dieną įvyks tiek užsiėmimų:

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

Rugsėjis

5

4

4

4

4

4

4

Spalis

4

5

5

5

4

4

4

Lapkritis

4

4

4

4

5

5

4

Gruodis

5

5

4

4

4

4

5

Sausis

4

4

5

5

5

4

4

Vasaris

4

4

4

4

4

5

4

Kovas

5

5

4

4

4

4

5

Balandis

4

4

5

5

4

4

4

Gegužė

4

4

4

4

5

5

5

Viso užsiėmimų:

39

39

39

39

39

39

39

BŪRELIO SUTARTIS

Būrelio sutartį rasite ČIA.

Nereikia. Apmokėdami už būrelį, Jūs pažymite varnelę, kad susipažinote ir supratote sutartį bei su ja sutinkate, todėl papildomai daryti nieko nereikia.

Norint nutraukti sudarytą būrelio sutartį privaloma bent 10 darbo dienų prieš nutraukimą pranešti to miesto, kuriame lankote būrelį administracijai el. paštu arba gyvojo pokalbio kanale. Kontaktus rasite ČIA.

NUOLAIDOS

Išsamiai apie nuolaidų sistemą rasite ČIA.

Taip. 10 proc. nuolaida taikoma antram ir kitiems vienos šeimos vaikams nuo to vaiko mokamos sumos ir taikoma automatiškai. Norint gauti nuolaidą, būtina visus vaikus registruoti vienu el. pašto adresu.

Taip. Robotikos Akademijos būrelių nuolaidų sistema susideda iš 3 lygių: bronzinio, sidabrinio ir auksinio. Vienas lygis pasiekiamas per vienus pilnus Robotikos Akademijos mokslo metus, kurie prasideda rugsėjo 1 d. ir baigiasi rugpjūčio 31 d. Skaičiuojami šie sezonai: 2016/2017 m.m., 2017/2018 m.m., 2018/2019 m.m.

Robotikos Akademijos lojalumo programa skirstoma taip:

Bronzinio lygio (5% nuolaida) suteikiama:

Lankius Robotikos Akademijos būrelį vienus mokslo metus
arba
Lankius bent 1 Robotikos Akademijos vasaros stovyklą.

Sidabrinio lygio (10% nuolaida) suteikiama:

Lankius Robotikos Akademijos būrelius dvejus mokslo metus*
arba
Lankius dvi Robotikos Akademijos vasaros stovyklas
arba
Lankius stovyklą bet kuriais metais ir būrelį bet kuriais mokslo metais, kurie patenka į imtį (žr. aukščiau išvardintus mokslo metus).

Auksinio lygio (15% nuolaida) suteikiama:

Lankius Robotikos akademijos būrelius trejus mokslo metus*
arba
Lankius tris Robotikos Akademijos vasaros stovyklas
arba
Lankius dvi Robotikos Akademijos vasaros stovyklas ir būrelį bet kuriais mokslo metais, kurie patenka į imtį (žr. aukščiau išvardintus mokslo metus).

Antram (trečiam, ketvirtam ir tolesniam) šeimos nariui taikoma 10% nuolaida. Nuolaida pritaikoma krepšelyje automatiškai. Nuolaidos nesumuojamos su kitais pasiūlymais.

Vaikams, kurie yra lankę Robotikos Akademijos stovyklas, nuolaidos yra suteikiamos. Plačiau skaitykite ČIA.

GRUPĖS

Rekomenduojame rinktis grupę pagal vaiko lankomą klasę mokykloje. Užsiėmimai yra adaptuoti prie formalių mokymosi programų, todėl vaikai lankantys savo amžiaus grupę ne tik bus tarp bendraamžių, bet ir gilins pamokose įgytas žinias. Kiekvienas užsiėmimas turi kelis sudėtingumo lygius, kad kiekvienas vaikas galėtų išbandyti save net pačiose sudėtingiausiose užduotyse.

Jei galėjote pasirinkti jūsų norimą miestą, lokaciją, laiką, apmokėti, vadinasi į grupę patekote ir lauksime jūsų būrelyje jūsų išsirinktu laiku! Savo grupę ir laiką galite pasitikrinti prisijungdami prie paskyros registracijoje nurodytais duomenimis. Savo paskyrą rasite ČIA.

Robotikos būrelio grupėje bus nuo 8 iki 16 vaikų priklausomai nuo amžiaus. Jei grupėje lieka mažiau nei 8 vaikai – ji gali būti reorganizuojama prijungiant kitą grupę. Apie tai būsite informuoti el. Paštu.

LANKOMUMAS

Taip, jūs galite keisti lankymo laiką ir vietą, jei yra laisvų vietų Jūsų naujoje pageidaujamoje grupėje. Apie tai būtina pranešti iš anksto miesto administracijai, kuri atliks keitimą ir informuos, kada galite pradėti lankyti būrelius naujoje vietoje ir/arba kitu laiku.

Taip. Tėveliai pasirašydami sutartį patvirtina, kad būrelio dalyvis yra patikrintas bendrosios medicinos gydytojo ir prireikus gali pateikti medicininę pažymą apie būrelio dalyvio sveikatą.

Būreliai vyksta vieną kartą per savaitę Jūsų registracijos metu pasirinktu laiku. Vaikai per daug nepavargsta, o po vieno užsiėmimo įspūdžių pakanka visai savaitei.

Būrelis mokyklinio amžiaus vaikams (1 - 5 klasės) trunka 2 akademines valandas, t.y. 90 minučių. Darželinukams ir priešmokyklinukams (4,5 - 6 metų vaikams) būrelis trunka 1 astronominę valandą, t.y. 60 minučių. Mokymo metodika bei turima praktika parodė, jog tokia trukmė per savaitę yra pati tinkamiausia šioms amžiaus grupėms. Per tą laiką vaikai konstruoja, programuoja, nagrinėja išsikeltas problemas, bando ir tobulina robotus, palaiko bendrą tvarką. Tik Vilniuje, J.Jasinskio 16F, darželinukai ir nulinukai gali prisijungti į ilgesnes, 90 minučių trukmės grupes.

Taip. Būreliai vyksta vaikų atostogų metu, nes tai yra reikalinga visiems NVŠ programos dalyviams. Už būrelius, kurie vyks valstybinių švenčių metu, bus organizuojami atidirbimai, kuriuose yra būtina dalyvauti. Apie atidirbimo datą būsite iš anksto informuoti paskyroje bei el. paštu.

NEATVYKIMAS Į BŪRELĮ

Taip, tačiau yra taikomos tam tikros išimtys. Apie jas skaitykite žemiau.

Kiekvienam vaikui per mokslo metus yra skirti 3 nemokami neatvykimai į būrelį. Po neatvykto karto prisijunkite į savo paskyrą ir skiltyje Lankomumas paspauskite ant raudonu brūkšniu pažymėtos datos. Jums leis pasirinkti "Tėvų pateisinimas". Tuomet už šį kartą mokėti nereikės. Jei išnaudosite šiuos kartus, likę užsiėmimai yra mokami, nes laikoma, kad saugome Jūsų vaiko būrelio vietą ir neperleidžiame jos kitam vaikui.

Nuo 2019-ųjų mokslo metų kiekvienas būrelio lankytojas gali nemokamai neatvykti į 3 užsiėmimus per vienerius mokslo metus (nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio) ir nepateikti papildomo paaiškinimo. Pvz. jei išvykstate atostogų su vaiku, dalyvaujate svarbioje šventėje, negalite atvykti į Jūsų vaikui priskirtą būrelio atidirbimą. Norint pasinaudoti savo laisvu neatvykimu, būtina prisijungti į paskyrą ir lankomumo lange pažymėti neatvykimą. Svarbu neatvykimą pažymėti iki artimiausio mėnesio 1 dienos, kitu būdu ateinanti sąskaita nebus perskaičiuota. Taip pat, suderinus su administracija, kai kuriuose miestuose, Jums gali būti suteikta galimybė atvykti į užsiėmimą su kita grupe ir taip nepraleisti mokomojo turinio.

REGISTRACIJA

Registracija šiais metais vyksta nuo rugpjūčio 1 d. Kai kurios ugdymo įstaigos dar nepatvirtino tvarkaraščio, todėl gali būti, kad papildomų įstaigų atsiras rugsėjo mėnesį.

Jei vaikas lankė būrelį ankstesniais metais, registruotis šiais metais būtina, nes turėsite išsirinkti jums patogiausią laiką ir užtikrinti, kad ir šiemet lankysite. Jums nereikia kurti naujos paskyros, galite prisijungti su anksčiau susikurta paskyra. Sutartį pasirašyti iš naujo taip pat reikia, nes kiekvienų mokslo metų sutartis galioja tik iki gegužės 31 dienos.

Vieta būrelyje yra garantuota, kai yra gaunamas apmokėjimas. Jei į vieną būrelį prisiregistruoja daugiau vaikų, nei yra vietų, rezervacijos vietos pasiskirsto pagal apmokėjimo laiką. Kitokiais būdais (telefonu, el. paštu) rezervacija nevyksta.

Siekiame, kad mūsų paslaugų kokybė atitiktų Jūsų lūkesčius. Todėl suteikiame Jums galimybę išbandyti mūsų būrelius, nebijant prarasti pirmojo mėnesio mokestį. Jei vaikui nepatiks būrelis ir nebenorėsite lankyti, galėsite pasinaudoti 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei pabandę pirmą mėnesį toliau lankyti nenorėsite, o mums nepavyks išspręsti Jums iškilusių klausimų/ nepatogumų, grąžinsime pinigus. Vis dėlto siūlome pradėjus užsiėmimus išlankyti bent vienerius metus, tada bus matomas akivaizdus rezultatas ir nauda.

Užpildykite anketą ir nurodykite vaiko mokyklą/darželį. Jei bus atidaryta grupė – mes su Jumis susisieksime. Kad galėtume su Jumis susisiekti, būtina sutikti gauti rinkodaros informaciją. Anketą rasite ČIA.

Džiaugiamės Jūsų iniciatyva. Susipažinkite su būrelio atėjimo sąlygomis ČIA ir jomis pasidalinkite su tėvelių bei mokyklos/darželio bendruomene.

Dažniausiai užduodami klausimai

Suprantame, kad visiems iškyla klausimų. Norėdami palengvinti Jums klausimų uždavimo ir atsakymų laukimo naštą, sukūrėme skiltį „Dažniausiai užduodami klausimai“. Čia galite rasti visus atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus. Jei neradote atsakymų, parašykite mums pokalbių lange, atsiųskite el. laišką arba skambinkite puslapyje nurodytais kontaktais.

 

 • Būrelis KLASĖJE

 • Norėčiau padėti mano vaiko mokykloje/darželyje padėti atidaryti būrelį. Ką galiu padaryti?

  Džiaugiamės Jūsų iniciatyva. Susipažinkite su būrelio atėjimo sąlygomis ČIA ir jomis pasidalinkite su tėvelių bei mokyklos/darželio bendruomene.

 • Mano vaiko mokykloje/darželyje nepaskelbta registracija. Kaip sužinoti, jei būrelis atsiras?

  Užpildykite anketą ir nurodykite vaiko mokyklą/darželį. Jei bus atidaryta grupė – mes su Jumis susisieksime. Kad galėtume su Jumis susisiekti, būtina sutikti gauti rinkodaros informaciją. Anketą rasite ČIA.

 • Kada vieta yra rezervuota/garantuota?

  Vieta būrelyje yra garantuota, kai yra gaunamas apmokėjimas. Jei į vieną būrelį prisiregistruoja daugiau vaikų, nei yra vietų, rezervacijos vietos pasiskirsto pagal apmokėjimo laiką. Kitokiais būdais (telefonu, el. paštu) rezervacija nevyksta.

 • Ką daryti, jei negalime atvykti į užsiėmimą dėl kitos svarios priežasties?

  Kiekvienas būrelio lankytojas gali nemokamai neatvykti į 3 užsiėmimus per vienerius mokslo metus ir nepateikti papildomo paaiškinimo. Pvz. jei išvykstate atostogų su vaiku, dalyvaujate svarbioje šventėje, negalite atvykti į Jūsų vaikui priskirtą būrelio atidirbimą. Norint pasinaudoti savo laisvu neatvykimu, būtina prisijungti į paskyrą ir lankomumo lange pažymėti neatvykimą. Svarbu neatvykimą pažymėti iki artimiausio mėnesio 1 dienos, kitu būdu ateinanti sąskaita nebus perskaičiuota. Taip pat, suderinus su administracija, kai kuriuose miestuose, Jums gali būti suteikta galimybė atvykti į užsiėmimą su kita grupe ir taip nepraleisti mokomojo turinio.

 • Ką daryti, jei vaikas susirgo?

  Kiekvienas būrelio lankytojas gali nemokamai neatvykti į 3 užsiėmimus per vienerius mokslo metus ir nepateikti papildomo paaiškinimo. Norint pasinaudoti savo laisvu neatvykimu, būtina prisijungti į paskyrą ir lankomumo lange pažymėti neatvykimą. Svarbu neatvykimą pažymėti iki artimiausio mėnesio 1 dienos, kitu būdu ateinanti sąskaita nebus perskaičiuota.

 • Būrelio metu bus valstybinė šventė/vaikų atostogos. Ar būrelis vyks?

  Taip. Būreliai vyksta vaikų atostogų metu.  Už būrelius, kurie vyks valstybinių švenčių metu, bus organizuojami atidirbimai, kuriuose yra būtina dalyvauti. Apie atidirbimo datą būsite iš anksto informuoti paskyroje bei el. paštu. Atidirbimui turėsite 3 variantus: 1) atvykti į kitą lokaciją iš anksto suderintu laiku 2) peržiūrėti pamokos video ir kitą metodinę medžiagą Online 3) galėsite pasinaudoti vienu iš 3 nemokamų pateisinimų.

 • Ar įmanoma gauti NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo krepšelis) finansavimą?

  Jei vaikas yra mokyklinio amžiaus, Jūs galite pretenduoti gauti tam tikro dydžio (5-20 eurų) valstybės finansavimą. Šis finansavimas kiekvienoje savivaldybėje gali būti skirtingo dydžio. Jei norite pretenduoti gauti NVŠ krepšelį, registruodamiesi į būrelį paspauskite varnelę prie skilties „Noriu gauti NVŠ finansavimą“. Varnelės žyma dar negarantuoja, kad gausite krepšelį, kadangi krepšelių vietų skaičius yra ribotas. Pretenduojantys gauti NVŠ finansavimą vėliau eilės tvarka bus informuojami apie būtiną NVŠ krepšelio sutarties pasirašymą. Sutartis bus galima pasirašyti pagrindiniuose miestų ofisuose arba individualiai susitarus su miestų administracija. Finansavimas galimas nuo spalio mėnesio. Finansavimą galite gauti tik vienoje neformaliojo vaikų ugdymo įstaigoje. Finansavimas suteikiamas tik kai gaunate patvirtinimą iš mūsų. Pastaba: vietų skaičius ribotas!

  Plačiau apie NVŠ krepšelį ČIA.

 • Ar galima perkelti lankymo laiką?

  Taip, jūs galite keisti lankymo laiką ir vietą, jei yra laisvų vietų Jūsų naujoje pageidaujamoje grupėje. Apie tai būtina pranešti iš anksto miesto administracijai, kuri atliks keitimą ir informuos, kada galite pradėti lankyti būrelius naujoje vietoje ir/arba kitu laiku.

 • Ką daryti norint nutraukti būrelio sutartį?

  Norint nutraukti sudarytą būrelio sutartį privaloma pranešti to miesto, kuriame lankote būrelį administracijai el. paštu arba gyvojo pokalbio kanale, ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas. Klientas nutraukęs Sutartį šiuo Sutarties punktu, nėra atleidžiamas nuo pareigos sumokėti būrelio mokestį už einamąjį mėnesį.

  Kontaktus rasite ČIA.

 • Kiek vaikų bus grupėje?

  Robotikos būrelio grupėje bus nuo 7 iki 16 vaikų priklausomai nuo amžiaus. Jei grupėje lieka mažiau nei 7 vaikai – ji gali būti reorganizuojama prijungiant kitą grupę. Apie tai būsite informuoti el. paštu.

 • Nedalyvavimas būrelyje

  Nedalyvavimas būrelyje nėra kompensuojamas. Kiekvienas klientas gali nenurodant priežasties, iki trijų kartų pateisinti vaiko nedalyvavimą numatytuose būrelio užsiėmimuose ir už juos nemokėti, apie tai pažymint savo asmeninėje elektroninėje paskyroje.

 • Kaip susidaro būrelio kaina?

  Būrelio kaina susideda iš užsiėmimų skaičiaus per menėsį, todėl, kai kuriais mėnesiais galite gauti mažesnes arba didesnes sąskaitas. Jei einamąjį mėnesį vyks 5 užsiėmimai, iki to mėnesio 5 dienos gausite sąskaitą už 5 užsiėmimus, atitinkamai kaina mažės jei tą mėnesį gausis tik 3 užsiėmimai.
  Pirmoji registracija skirta apmokėti už 4 užsiėmimus. Jei registruodamiesi sumokėjote už 4 užsiėmimus, bet nuo registracijos įvyko mažiau užsiėmimų, įmoka už likusius kartus persikels sekančiam mėnesiui. 

 • Kiek laiko trunka užsiėmimas?

  Būrelis mokyklinio amžiaus vaikams (1 - 5 klasės) trunka 2 akademines valandas, t.y. 90 minučių. Darželinukams ir priešmokyklinukams (4 - 6 metų vaikams) būrelis trunka 1 astronominę valandą, t.y. 60 minučių. Mokymo metodika bei turima praktika parodė, jog tokia trukmė per savaitę yra pati tinkamiausia šioms amžiaus grupėms.

 • Kas yra Robotikos ir žaidimų būrelis “Klasėje”?

  Robotikos ir žaidimų užsiėmimai vyksta mokyklose bei darželiuose. Juose mokome spręsti problemas, diskutuojame aktualiomis temomis, ugdome kūrybiškumą bei teigiamus įpročius. Aptarę teorinę edukacinę dalį, konstruojame su LEGO Education įranga, programuojame bei atliekame įvairias užduotis interaktyviose programose bei kompiuteriniuose žaidimuose teorijos užtvirtinimui. 

 • Būrelis ONLINE

 • Ką daryti norint nutraukti būrelio sutartį?

  Norint nutraukti sudarytą būrelio sutartį privaloma pranešti to miesto, kuriame lankote būrelį administracijai el. paštu arba gyvojo pokalbio kanale,  ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas. Klientas nutraukęs Sutartį šiuo Sutarties punktu, nėra atleidžiamas nuo pareigos sumokėti Būrelio mokestį už einamąjį mėnesį.

  Kontaktus rasite ČIA.

 • Kiek vaikų bus grupėje?

  Virtualioje Robotikos būrelio grupėje bus nuo 7 iki 12 vaikų priklausomai nuo amžiaus. Jei grupėje lieka mažiau nei 7 vaikai – ji gali būti reorganizuojama prijungiant kitą grupę. Apie tai būsite informuoti el. paštu.

 • Nedalyvavimas būrelyje

  Vaikui dėl asmeninių priežasčių negalėjus dalyvauti numatytame Būrelio užsiėmime, Akademija atsiunčia to užsiėmimo vaizdinę - metodinę medžiagą Klientui elektroniniu paštu, kuri laikoma kompensacija už praleistą Būrelio užsiėmimą. Klientas norintis gauti vaizdinę - metodinę medžiagą turi kreiptis į savo miesto administraciją.

 • Kaip susidaro būrelio kaina?

  Būrelio kaina susideda iš užsiėmimų skaičiaus per menėsį, todėl, kai kuriais mėnesiais galite gauti mažesnes arba didesnes sąskaitas. Jei einamąjį mėnesį vyks 5 užsiėmimai, iki to mėnesio 5 dienos gausite sąskaitą už 5 užsiėmimus, atitinkamai kaina mažės jei tą mėnesį gausis tik 3 užsiėmimai.

  Pirmoji registracija skirta apmokėti už 4 užsiėmimus. Jei registruodamiesi sumokėjote už 4 užsiėmimus, bet nuo registracijos įvyko mažiau užsiėmimų, įmoka už likusius kartus persikels sekančiam mėnesiui.

 • Kiek laiko trunka užsiėmimas?

  Užsiėmimai mokyklinio amžiaus vaikams (1 - 5 klasės) trunka 2 akademines valandas, t.y. 90 minučių. Darželinukams ir priešmokyklinukams (4 - 6 metų vaikams) trunka 1 astronominę valandą, t.y. 60 minučių. Mokymo metodika bei turima praktika parodė, jog tokia trukmė per savaitę yra pati tinkamiausia šioms amžiaus grupėms.

 • Kas yra Online būrelis?

  Tai nuotolinis būrelis, kurio metu vaikai prisijungia kartu su savo grupe į vaizdo konferencijų platformos skambutį ir mokosi realiu laiku kartu su mokytoju. Užsiėmimuose lavinamas vaiko technologinis raštingumas, kūrybiškumas, problemų sprendimo įgūdžiai, ugdomi teigiami įpročiai. Pagal skirtingas amžiaus grupes pamokose atliksime įvairias interaktyvias užduotis,  konstruosime iš namuose turimų LEGO detalių ar kitų kūrybinių priemonių. Mokome vaikus per įtraukiančias istorijas, įdomiausius edukacinius filmukus, faktus, žaidimus. Mokytojas rodo animuotas skaidres ir diskutuoja su vaikais aktualiomis šiandienai bei jiems temomis. 

 • Nuolaidos

 • Kaip skaičiuojama nuolaida?

  Būrelio nuolaida skaičiuojama nuo kiekvieno užsiėmimo kainos (pvz. jei rugsėjį Jums įvyks 4 užsiėmimai Vilniuje ir Jūs turite Bronzinio lygio nuolaidą – nuolaida skaičiuojama pagal formulę (4 užsiėmimai x 10 Eur) - 5% = 38,00 Eur . Jei spalio mėnesį Jums įvyks 5 užsiėmimai Vilniuje ir Jūs turite Bronzinio lygio nuolaidą – nuolaida skaičiuojama pagal formulę (5 užsiėmimai x 10 Eur) - 5% = 47,50 Eur .)

 • Kuriame užsakymo žingsnyje taikoma nuolaida?

  Būrelių lojalumo nuolaidos suteikiamos apmokėjimo žingsnyje automatiškai, jei naudositės tuo pačiu el. paštu kaip ir prisijungdami prie būrelių. Prisijungti galite čia ->. Pasikeitė vartotojo el. p. adresas? Parašykite gyvojo pokalbio kanale dėl Jūsų lojalumo išsaugojimo ir el. p. adreso atnaujinimo. 

 • Kokios nuolaidos taikomos?

  Robotikos Akademijos būrelių nuolaidų sistema susideda iš 3 lygių: bronzinio, sidabrinio ir auksinio. Vienas lygis pasiekiamas per vienus pilnus Robotikos Akademijos mokslo metus, kurie prasideda rugsėjo 1 d. ir baigiasi rugpjūčio 31 d. Skaičiuojami šie sezonai: 2016/2017 m.m., 2017/2018 m.m., 2018/2019 m.m.

  Robotikos Akademijos lojalumo programa skirstoma taip:

  Bronzinio lygio (5% nuolaida) suteikiama lankius Robotikos Akademijos būrelį vienus mokslo metus

  Sidabrinio lygio (10% nuolaida) suteikiama lankius Robotikos Akademijos būrelius dvejus mokslo metus

  Auksinio lygio (15% nuolaida) suteikiama lankius Robotikos akademijos būrelius trejus ir daugiau mokslo metus

  Antram (trečiam, ketvirtam ir tolesniam) šeimos nariui taikoma 10% nuolaida. Nuolaida pritaikoma krepšelyje automatiškai. Nuolaidos nesumuojamos su kitais pasiūlymais.

 • chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram