ROBOTIKA TECH - Programavimo ir konstravimo fanams

Norintiems daugiau technologinių žinių ir praktikos. Sustiprintas konstravimas ir programavimas su naujausia LEGO Education įranga.
spike robotas
wedo lėktuvėlis
natos
plančetė
skalė
prietaisas
formulės

Platesnė informacija pagal amžiaus grupes:

konstruktorius

Nulinukams

Sustiprintas konstravimas su LEGO
Education Wedo 2.0 rinkiniais
Programavimo pagrindai Wedo platformoje
Inžinerijos ir mechanikos pagrindai
Plačiau
vaikų pora
4-6 m. vaikams
programavimas

Pirmokams - antrokams

Sustiprintas konstravimas su LEGO
Education SPIKE rinkiniais
Sustiprintas programavimas Scratch
Inžinerija ir mechanika
Plačiau
vaikų pora
7-8 m. vaikams
programavimas

Trečiokams - ketvirtokams

Sustiprintas programavimas Scratch
Konstravimas su LEGO Education SPIKE
Prime rinkiniais
Sudėtinga inžinerija ir mechanika
Plačiau
vaikų pora
9-10 m. vaikams

Robotika Tech pamokose jūsų lauks:

sustiprintas konstravimas

Sustiprintas konstravimas

Konstruosime sudėtingus robotų konstruktus su naujausiais LEGO Education rinkiniais pagal instrukcijas ir be jų.
logika

Loginis mąstymas ir savarankiškumas

Norėdami tinkamai sukonstruoti ir užprogramuoti robotus, mokysimės galvoti logiškai, rasti savo klaidas, savarankiškai spręsti problemas.
purple card blob
sustiprintas programavimas

Sustiprintas programavimas

5 - 6 m. vaikai mokysis loginių sekų bei programavimo pagrindų, o vyresni gebės savarankiškai programuoti paskirtas užduotis.
robotikos akademijos centrai

Robotikos centrai

Užsiėmimai vyks robotikos centruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Šiauliuose, Marijampolėje, Utenoje, Plungėje, Tauragėje.
inzinerija

Inžinerija ir mechanika

Kiekvieną pamoką vaikai konstruos vis sudėtingesnius robotus, išmoks apie skirtingus dantračių, jutiklių ir motorų jungimo būdus.
moderni iranga

Moderniausia įranga

Mokysimės naudodami pačius naujausius LEGO Education rinkinius (Wedo 2.0 ir Spike Prime) bei Ipad planšetinius arba nešiojamus kompiuterius.

Raskite tinkamą lokaciją

Pasirinkite amžiaus grupę, miestą bei užsiėmimų tipą

maps blob

Pasirinkite amžiaus grupę, miestą ir pamatykite programų palyginimą

Išsirinkite užsiėmimų laiką bei vietą

Turite klausimų? Galbūt juos atsakėme čia?

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo skiriasi Robotika ir Robotika Tech?

Robotika yra mūsų populiariausias būrelis, čia susipina ne tik robotikos, bet ir pasaulio pažinimo žinios. Vaikai keliauja per įdomias istorijas ir mokosi to net nesuprasdami.

Robotika Tech - naujausias būrelis, skirtas norintiems kuo daugiau technologinių ir inžinerinių žinių, čia praleidžiame istorijas ir keliaujame tiesiai prie konstravimo ir programavimo užduočių, kad tobulėtume dar greičiau.

Kurį pasirinkti? Rekomenduojame rinktis abu! Taip vaikas tobulės visapusiškai ir žymiai sparčiau, užsiėmimuose išbandys skirtingus roboto rinkinius. Lankant 2 ar daugiau užsiėmimų suteikiame 20% nuolaidą visam lankymo laikui.

Kaip skaičiuojama užsiėmimų kaina?

Būrelio mokestis yra abonementinis - mokama kas mėnesį.

Būrelio kaina susideda iš užsiėmimų skaičiaus per menesį, todėl, kai kuriais mėnesiais galite gauti mažesnes arba didesnes sąskaitas. Jei einamąjį mėnesį vyks 5 užsiėmimai, iki to mėnesio 5 dienos gausite sąskaitą už 5 užsiėmimus, atitinkamai kaina mažės jei tą mėnesį gausis tik 3 užsiėmimai.

Pirmoji registracija skirta apmokėti už 4 užsiėmimus. Jei registruodamiesi sumokėjote už 4 užsiėmimus, bet nuo registracijos įvyko mažiau užsiėmimų, įmoka už likusius kartus persikels sekančiam mėnesiui.

Ar įmanoma gauti NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo krepšelis) finansavimą?

Jei vaikas yra mokyklinio amžiaus, galite pretenduoti gauti tam tikro dydžio (5-20 eurų, priklausomai nuo savivaldybės) valstybės finansavimą. Jei norite pretenduoti gauti NVŠ krepšelį, registruodamiesi į būrelį paspauskite varnelę prie skilties „Noriu gauti NVŠ finansavimą“. Pretenduojantys gauti NVŠ finansavimą vėliau eilės tvarka bus informuojami apie būtiną NVŠ krepšelio sutarties pasirašymą. Finansavimas galimas nuo spalio mėnesio. Finansavimas suteikiamas tik kai gaunate patvirtinimą iš mūsų. Pastaba: vietų skaičius ribotas!

Plačiau apie NVŠ krepšelį ČIA.

Kaip vyks būrelis karantino atveju?
Jei užsiėmimų negalėsime vykdyti gyvai, pamokos bus vedamos skaitmeniniu formatu ONLINE. Jūs galėsite pasirinkti, ar tęsti būrelį virtualiai ar laukti, kol bus galima grįžti į pamokas fiziškai.

Reikia pagalbos
renkantis užsiėmimus?

violetinė rodyklė
robotukas
hello world!
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram